ua en ru

СКМ реструктуризує Vega для централізації управління телеком-групою

СКМ реструктуризує Vega для централізації управління телеком-групою Фото: оператор зв'язку Vega (прес-центр СКМ)

В рамках телеком-компанії створили два департаменти макрорегіонів "Схід" і "Захід", відмовившись від філій в областях

Телекомунікаційна група Vega з 1 січня 2016 року працює у відповідності до нової організаційної структури. Про це з посиланням на СКМ повідомили сьогодні у прес-службі компанії.

Як зазначається, нова структура передбачає централізацію управління всіма функціями в рамках дирекцій, керівники яких об'єднують у собі як адміністративне, так і функціональне управління.

Зокрема, в рамках компанії було створено два нових регіональних структурних підрозділи - департаменти макрорегіонів "Схід" і "Захід".

Керівниками створених департаментів стали колишні директори Центральної і Південної філії компанії Владислав Цемкалов і Денис Плачинда, які тепер представлятимкть Vega на рівні макрорегіонів (кількох областей).

"Філії компанії рішенням загальних зборів акціонерів ПрАТ "Фарлеп-Інвест" від 14 січня 2016 року було ліквідовано. Керівники нових підрозділів будуть представляти інтереси компанії, шукати нові можливості для зростання і аутсорсингових проектів, розвивати відносини з клієнтами і партнерами", - йдеться в повідомленні.

Як додали у прес-службі, зміни в телеком-компанії торкнулися тільки організаційної структури, а всі співробітники продовжують працювати в нових департаментах. При цьому на функціональних директорах залишилася відповідальність за персонал, продажі в існуючих зонах, маркетингові дослідження і пошук нових можливостей для продажу.

Дана реструктуризація (перехід від філіальної структури до централізованої) обумовлена зміною підходу компанії до ведення бізнесу - зараз бізнес-процеси всередині компанії централізовано й уніфіковано, відповідальність і повноваження розподілено між дирекціями, що підвищує ефективність прийняття та виконання рішень і результативність роботи компанії в цілому.

Нагадаємо, навесні минулого року Vega придбала фіксовану мережу оператора "МТС Україна".

Напередодні повідомлялося про домовленості "МТС Україна" з "Укртелекомом" про купівлю оператора "ТриМоб" за 3 млрд гривень.

Телекомунікаційна група Vega - один з найбільших представників українського ринку фіксованого зв'язку, який входить до телекомунікаційного напряму групи СКМ. Компанію було створено в результаті об'єднання "Фарлеп" і "Оптима Телеком", а також компаній "Укомлайн", "ЦСС", IP Telecom, "Матриця" і "Вілком".

Vega надає послуги фіксованого телефонного зв'язку, широкосмугового доступу до мережі Інтернет і передачі даних у 69 населених пунктах 22 областей України. Оперативний менеджмент оператора зв'язку здійснює ПрАТ "Фарлеп-Інвест".