ru ua

Телеканал студії "Квартал 95" не запуститься, власники не домовилися

Телеканал студії "Квартал 95" не запуститься, власники не домовилися Фото: студія "Квартал 95" (politica-ua.com)

Співвласники "95 кварталу" вийшли зі складу учасників товариства та у "Справжних каналів" залишився тільки власники Film.ua.

Канал KVARTALTV, про запуск якого було оголошено в кінці 2015 року, не буде запущений, так як його власники не домовилися.

Про це стало відомо в ході засідання Национального ради з питань телебачення і радіомовлення, передає кореспондент "РБК-Україна".


У грудні 2015 року співвласники студії "95 кварталу" стали співвласниками ТОВ "Справжни канали", яке належало кінокомпанії власникам Film.ua. Передбачалося, що результатом об'єднання двох студій стане запуск каналу KVARTALTV, в ефірі якого будуть переважати програми виробництва студії "95 квартал".

Проте на сьогоднішньому засіданні "Справжни канали" переоформили свою ліцензію у зв'язку зі змінами складу власності. Зокрема, співвласники "95 кварталу" вийшли зі складу учасників товариства та у "Справжних каналів" у власників залишилися тільки співвласники Film.ua.

"Не запустили спільний канал, так як (власники кінокомпанії Film.ua – ред.) не домовилися з "95 кварталом" по всім умовам співпраці", - прокоментувала ситуацію представник "Справжних каналів".

За її словами, буде запущений канал Film UA Action, як це і передбачала початкова стратегія.

Нагадаємо, раніше "Квартал 95" запропонував свої назви для київських станцій метро.