Російський IT-журнал Apparat переїжджає до Києва

Середа 27 січня 2016 17:15
Російський IT-журнал Apparat переїжджає до Києва
Фото: редакція Apparat.cc (Lookatme.ru)

Головним редактором видання про нове суспільство та технології стане Андрій Бродецький

Російський онлайн-журнал про нове суспільство та технології Apparat.cc проводить перезапуск і переїжджає до Києва. Про це заявив співвласник запущеного у 2013 році веб-ресурсу В'ячеслав Дворніков в інтерв'ю виданню Platfor.ma.

Як зазначається, головним редактором видання стане відомий в українській медіаспільноті редактор "КПІ live" Андрій Бродецький.

Останнім часом Apparat майже не оновлювався, а запускався мережевий журнал без серйозного фінансування і якийсь час працював практично на ентузіазмі команди. Як розповів Дворніков, ще одним співвласником інтернет-ресурсу є Нікіта Комаров, з яким вони кілька років тому запускали в Києві онлайн-журнал Reed.

"Ми спробуємо знайти інвестора, але, я думаю, що при правильно побудованих процесах зможемо за допомогою реклами та спецпроектів фінансувати редакцію", - розповів Дворніков.

Як очікується, концепція видання не зміниться. Це журнал про "нове суспільство", який "пояснює читачеві зміни, що стрімко відбуваються, і розповідає, у якому світі ми будемо жити в найближчому майбутньому".

Російський IT-журнал Apparat переїжджає до Києва

Київ обрано редакцією "Апарату" не випадково. "Чому б і ні, тут тепло, багато сонця (особливо порівнюючи із Санкт-Петербургом, звідки я родом) і супервідкриті люди. До того ж можливість висловлюватися рідною мовою - це важливо. Ще я розумію, що Україна - дискретно, нелінійно - але все-таки рухається в бік цивілізованого світу. Куди рухається Росія, для мене, якщо чесно, не дуже зрозуміло", - сказав Дворніков, який переїхав до української столиці два роки тому.

За його словами, згодом у Росії буде залишатися дедалі менше можливостей для журналістської роботи. "Здається, з дедалі більшим знищенням свободи в журналістиці буде відбуватися і регрес у якості текстів. Незалежних видань, у яких ще можна працювати чесному журналістові, стає дедалі менше", - наголосив Дворніков.

Нагадаємо, з 1 лютого в Україні закриється онлайн-видання Insider, запущене восени 2013 року.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся