ua en ru

Перегляд відео займає у користувачів близько 38 годин на тиждень

Перегляд відео займає у користувачів близько 38 годин на тиждень Фото: особливості телеперегляду в Україні ("ВКонтакте"/VoliaOfficial)

Ericsson представив TV & Media Report з основними українськими трендами телеперегляду

Шостий щорічний звіт ConsumerLab, присвячений ринку телебачення та медіа TV & Media Report, представила у вівторок 19 січня компанія Ericsson (NASDAQ: ERIC). Про це РБК-Україна повідомили у прес-службі компанії.

Як зазначається в дослідженні, у перевагах різних видів контенту серед окремих груп користувачів виявлено відмінності, а також основні користувальницькі тренди телеперегляду.

Станом на початок року українські користувачі приділяють перегляду ТБ і відео 38 годин на тиждень, понад шість годин з яких припадають на фільми, серіали та програми, демонстровані на ефірних каналах.

При цьому звички телеперегляду в різних вікових груп можуть істотно відрізнятися. Так, наприклад, користувачі віком 35-59 років дивляться ефірні фільми майже удвічі частіше за молодь (16-34).

Дедалі більшого значення для користувачів набуває аудіовізуальний контент: близько половини аудиторії щодня відчуває труднощі з пошуком цікавих фільмів і передач по традиційному телебаченню, при цьому відсоток незадоволених контентом користувачів OTT-сервісів істотно нижче - не більше 28%.

Особливу роль починає відігравати "авторський" контент - створений власноруч користувачами (User Generated Content, UGC). На частку навчального відео, яке дивляться 45% респондентів, в середньому припадає 125 хвилин на тиждень, а 13% займає перегляд відеозаписів проходження популярних комп'ютерних ігор.

Нагадаємо, напередодні Нового року мобільний оператор Vodafone запустив перше в Україні 3G-телебачення Vodafone TV 29 грудня 2015.

Як повідомлялося, телеком-оператор "Воля" з 1 лютого підвищує тарифи для всіх несоціальних пакетів на 7%.