ua ru

"Водафон" запустив перше в Україні 3G-телебачення

"Водафон" запустив перше в Україні 3G-телебачення Фото: оператор Водафон в Україні (Facebook /VFUkraine)

Переглядати Vodafone TV українці зможуть без плати за трафік у будь-якій точці свого міста в режимі реального часу

Мобільний оператор "Vodafone Україна" оголошує у вівторок 29 грудня 2015 року про запуск послуги Vodafone TV. Про це РБК-Україна повідомили сьогодні у прес-службі компанії.

Як зазначається, вперше українські абоненти, які користуються 3G-мережею Vodafone, можуть без плати за трафік у будь-якій точці міста в режимі реального часу дивитися популярні телеканали, фільми в HD якості та слухати улюблені радіостанції.

На сьогодні користувачам послуги доступні два пакети підключення:

1. Пакет "Ефір", передплатникам якого доступний онлайн-перегляд 39 телеканалів із телепрограмою, можливістю ТВ-паузи, перегляду і сортування передач за темами за минулий тиждень, а також перегляд трейлерів до кінофільмів. Користувачам пакету доступна функція "Батьківський контроль", що дозволяє визначати дозволений до перегляду контент.

2. Пакет "Кіно", клієнти якого отримують доступ до каталогу з понад п'ятьма тисячами фільмів, фільмів, мультфільмів, серіалів і шоу в HD якості, у тому числі всесвітньо відомі Шерлок, Top Gear, BBC Земля та ін. Для перегляду фільму можна лбрати одну із запропонованих звукових доріжок або субтитри.

Користувачі будь-якого з обраних пакетів Vodafone TV можуть також прослуховувати ефірні та онлайн радіостанції. Можна безкоштовно протестувати послугу - перші 7 днів користування Vodafone TV не тарифікуються.

Щомісячна оплата за перегляд найпопулярніших телеканалів, так само як і вартість доступу до пакету "Кіно" протягом календарного місяця, складе всього 21 гривню.

Послуга теле - і кіносервісів працює через додаток Vodafone TV, яий можна безкоштовно завантажити в мобільних магазинах Google Play і App Store. Після установки програми потрібно активувати послугу, відправивши SMS на короткий номер:

- 30010 з текстом "1" для підключення пакету "Ефір";
- 30012 з текстом "1" для підключення пакету "Кіно".

За день до початку тарифікації користувач послуги Vodafone TV отримає повідомлення з нагадуванням про продовження платного періоду та інформацією, як вимкнути її за допомогою SMS на короткий номер 30010 з текстом "СТОП" для пакету "Ефір" і на номер 30012 з текстом "СТОП" для пакету "Кіно".

Як повідомлялося, перший український телеканал про IT розпочне роботу в березні 2016 року.