ua en ru

Росія повернулася до легалізації кіберспорту

Росія повернулася до легалізації кіберспорту Фото: "комп'ютерний спорт" №1240002411M (4pda.to)

Російський Мінспорт наразі не уточнює ігри, які стануть офіційно визнаними дисциплінами

Міністерство спорту Російської Федерації внесло кіберспорт (комп'ютерний спорт, - ред.) до офіційно визнаних видів спорту. Відповідний наказ було опубліковано на інтернет-порталі правової інформації РФ напередодні, а чинності він набуде 18 червня, повідомляє "Советский спорт".

Як зазначається, тепер кіберспортивні змагання можуть проводитися за урядової підтримки і безпосередньої участі Мінспорту РФ.


Гравці будуть змагатися за звання "Майстер спорту Росії", "Майстер спорту міжнародного класу" та "Заслужений майстер спорту Росії".

Водночас спортивне відомство наразі не уточнює, які саме ігри увійдуть до переліку офіційно визнаних дисциплін і за що зрештою будуть присуджуватися звання.

Росія повернулася до легалізації кіберспорту

Раніше, в період 2001-2006 років російські власті вже вносили кіберспорт до федерального реєстру видів спорту. Однак згодом це рішення було скасовано керівником Росспорта В'ячеславом Фетисовим.

Як повідомлялося у травні, французький Сенат визнав комп'ютерні ігри видом роботи, схваливши урядову поправку в закон про ІТ. Нагадаємо також, що розробник Angry Birds отримав більше 14 мільйонів доларів збитку за підсумками минулого року.