ru ua

ПФТС оскаржить рішення регулятора фондового ринку

ПФТС оскаржить рішення регулятора фондового ринку Фото: ПФТС оскаржить рішення про позбавлення ліцензії

Наглядова рада біржі прийшли до висновку, що НКЦПФР у своєму рішенні керувалась принципом вибірковості

ПАТ "Фондова біржа ПФТС" вирішила оскаржити рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) про анулювання ліцензії на ведення професійної діяльності. Відповідне рішення було прийнято на позачерговому засіданні Наглядової ради ПФТС, повідомляє прес-служба біржі.

У повідомленні йдеться, що представники акціонерів ПФТС доручили правлінню біржі оскаржити рішення регулятора в адміністративному суді та Експертно-апеляційній раді при Державної регуляторної службі.

Зокрема, члени Наглядової ради біржі прийшли до висновку, що у своєму рішенні про анулювання ліцензії ПФТС НКЦПФР керувалася принципом вибірковості. Крім того, ПФТС має намір звернутися до Нацкомісії за копіями рішень, протоколу та аудіозаписи засідань Комісії від 6 жовтня в частині документальних фактів, на основі яких була анульована ліцензія.

ПАТ "Фондова біржа ПФТС" заснована в 1996 р. і є одним з найбільших організаторів торгів цінними паперами в Україні. Станом на початок 2015 р. членами біржі були 112 професійних учасників ринку цінних паперів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НКЦПФР анулювала 42 ліцензії 35-ти професійних учасників фондового ринку, базуючись на тому, що вони не використовували свої ліцензії протягом 12 - 24.