ua en ru

Перший український телеканал про ІТ відзначив тиждень в ефірі

Перший український телеканал про ІТ відзначив тиждень в ефірі Фото: індустрія інформаційних технологій у світі (Mashable)

Онлайн-телеканал BrainTV було запущено 20 квітня

Перший український телеканал про ІТ (інформаційні технології), що отримав назву BrainTV, відзначив перший тиждень офіційного мовлення. Про це в середу 27 квітня повідомили РБК-Україна у прес-службі телеканалу.

Як зазначається, онлайн-телеканал України про ІТ було запущено 20 квітня.


"Відтепер ви зможете дивитися на нас і Divan.TV у 200 країнах! Дуже скоро ми будемо доступні на megogo.net, FainoTV і OLL.TV платформах. Нарешті українська ІТ-індустрія зможе розкрити свій потенціал всьому світу! Ми вдячні нашим донорам, що підтримували нас на шляху до запуску, а саме: Ciklum, Jooble, ControlPay, Nikon, Terrasoft і Олександру Борнякову. Спасибі Дмитру Шимківу, Володимиру Люльці, Андрія Колодюка, Римма Мень і Айше Борсеітовій за те, що приєдналися до нас на офіційному запуску у Hub 4.0!", - йдеться у презентації.

Нагадаємо, про те, що перший український "айті"-телеканал розпочне роботу навесні 2016, стало відомо наприкінці минулого року.

Перший український телеканал про ІТ відзначив тиждень в ефірі

Як повідомлялося, сітку мовлення телеканалу BrainTV у форматі 24/7 складуть телепередачі українською та англійською мовами.

За попередніми планами, до кінця літа організатори проекту планують вихід до кабельних мереж. Основна мета запуску BrainTV - організація медіамайданчику для підприємців і людей, зацікавлених в IT-сфері.

Директором телеканалу стала IT-журналістка видання KyivPost і маркетинг спеціаліст компанії Coppertino Божена Шеремета. "З появою BrainTV українські технологічні компанії нарешті отримують промо-майданчик для відеореклами, а українці - оригінальний освітній і розважальний відеоконтент про ІТ 24/7", - заявляла раніше Шеремета.

Перший український телеканал про ІТ відзначив тиждень в ефірі

Як повідомлялося, кількість ІТ-шників в Україні зросла на 20% у 2015.

За даними IDC, минулого року внутрішній IT-ринок України скоротився на 42% , склавши в цілому близько 880 мільйонів доларів.

Крім того, частка України на ринку IT-фріланса Східної Європи знову скоротилася на 8%.