ua ru

Український телеканал про ІТ розпочне роботу в березні 2016

Український телеканал про ІТ розпочне роботу в березні 2016 Фото: IT-ринок України (Ricardo Mendonca Ferreira)

Сітку мовлення BrainTV складуть телепередачі українською та англійською мовами 24/7

Перший український телеканал про IT (інформаційні технології), що отримав назву BrainTV, з'явиться в ефірі в березні 2016 року. Про це повідомили у прес-службі фонду BrainBasket.

Як зазначається, сітку мовлення телеканалу BrainTV у форматі 24/7 складуть телепередачі українською та англійською мовами..

Головним технологічним партнером першого українського IT-телеканалу виступив онлайн-сервіс Divan TV, через який здійснюватиметься мовлення на перших порах.

Запуск телеканалу про IT заплановано на березень 2016 року. До кінця літа організатори проекту планують вихід до кабельних мереж. Основна мета запуску BrainTV - організація медіамайданчику для підприємців і людей, зацікавлених в IT-сфері.

"Люди, яким цікавий ІТ-сектор, але які наразі мають дуже погане уявлення про те, як він працює і який має потенціал, зможуть дізнаватися більше про нього через канал. Також вони зможуть навчитися програмуванню і надихнутися прикладами українських ІТ-підприємців через BrainTV", - зазначив голова фонду BrainBasket Володимир Люлька.

Директором телеканалу стала IT-журналістка видання KyivPost і маркетинг спеціаліст компанії Coppertino Божена Шеремета. "З появою BrainTV українські технологічні компанії нарешті отримують промо-майданчик для відеореклами, а українці - оригінальний освітній і розважальний відеоконтент про ІТ 24/7", - сказала вона.

Серед партнерів майбутнього телеканалу також значаться великі аутсорсери Ciklum та Luxoft. Підтримку ініціативі також висловив заступник глави Адміністрації президента України Дмитро Шимків.

Зі слів творців IT-телеканалу BrainTV, денний ефір буде наповнено переважно україномовним контентом, а вечірній - програмами англійською мовою, щоб покривати аудиторію за межами України. Серед проектів каналу планується запуск реаліті-шоу про стартапи, ТВ-акселератора, щоденної служби новин і подача освітнього контенту від провідних американських університетів.

Нагадаємо, раніше у Divan.tv були труднощі в роботі у зв'язку з обшуком у головному офісі онлайн-сервісу 17 вересня. У жовтні компанії вдалося відсудити і повернути вилучене під час обшуку майно.

Як повідомлялося, згідно з міжнародним дослідженням аналітичного агентства Digital Ukraine News і фонду AVentures Capital, кількість ІТ-шників в Україні зросла на 20% у 2015 році.