Оператор Ахметова збільшив за I півріччя операційний прибуток у півтора рази

НовиниТелеком & IT    22.07.2016 - 18:49
Фото: оператор зв'язку Vega (прес-центр СКМ)
Фото: оператор зв'язку Vega (прес-центр СКМ)

Чистий прибуток Vega Telecom склала 1,7 млн гривень

Телекомунікаційна група Vega завершила I півріччя із прибутком від операційної діяльності у 6,5 млн гривень, що в півтора рази вище за аналогічний період попереднього року. Про це повідомили сьогодні у прес-службі компанії.

Як зазначається, чистий прибуток мобільного оператора склала 1,7 млн ​​грн, в той час як I півріччя минулого року "Вега" закінчила з незначним збитком.


Дохід зберігся на колишньому рівні - близько 300 мільйонів гривень. При цьому надходження за доступ до мережі інтернет досягли 67 млн ​​грн, що на 13% вище в порівнянні з першим півріччям 2015.

У свою чергу, дохід від фіксованої телефонії склав 118 мільйонів гривень. До бюджетів усіх рівнів за перші шість місяців поточного року компанія перерахувала 57,8 млн грн податків і зборів.

Інвестиції телеком-групи в розвиток власного бізнесу склали 33,8 млн гривень. За цей час побудовано 36 нових інтернет-зон, найбільші з яких - "Одеса-Усатово" (використана технологія GePON), а також створені на основі FTTH-мережі зони в населених пунктах Дергачі (Харківська обл.) І Нерубайське (Одеської обл. ).

Крім того, Vega передала національний контакт-центр в аутсорсинг міжнародної компанії Global Bilgi, що спеціалізується на управлінні відносинами з клієнтами.

За словами гендиректора телекомунікаційної групи Vega Мурата Чинара, поліпшення фінпоказників пов'язано з "низкою чинників":

  1. підвищення операційної ефективності бізнесу (проведена централізація управління і значна перебудова бізнес-процесів),
  2. розвиток мережі і підключення нових абонентів,
  3. зміцнення взаємин з клієнтами.

Нагадаємо, оператор Vega збільшив чистий прибуток до понад 86 мільйонів гривень за підсумками минулого року. Також повідомлялося, що холдинг українського бізнесмена Ріната Ахметова СКМ реструктуризує Vegа для централізації управління телеком-групою.

On Top