ru ua

На новорічні свята в телеефірі з'явиться "Телеканал Діда Мороза"

На новорічні свята в телеефірі з'явиться "Телеканал Діда Мороза" Фото: "Телеканал Діда Мороза" в Україні (Infobebes.com)

Французький російськомовний канал мовитиме для українських глядачів протягом грудня-січня

Протягом двох найближчих місяців - у грудні та січні - в Україні транслюватиметься "Телеканал Діда Мороза". Рішення про внесення каналу до переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення та законодавства України, ухвалила Національна рада з питань телебачення і радіомовлення напередодні 26 листопада, повідомили у прес-службі Нацтелерадіо.

Як зазначається, дитячий телеканал La Chaine Du Pere Noel ("Телеканал Діда Мороза") отримав ліцензію на мовлення у Франції.

На новорічні свята в телеефірі з'явиться "Телеканал Діда Мороза"

Фото: Argent Du Beurre

"Для українського ринку заявлено російську мову передач і назву телеканалу. Спосіб доставки сигналу - IP протокол (Інтернет)", - йдеться в повідомленні.

Право розповсюдження телеканалу на території України належить компаніям "Централ Медіа ОУ" (Естонія) і ТОВ "Укруніверком" (Україна).

La Chaine Du Pere Noel ("Телеканал Діда Мороза") - заснований у 2011 році сезонний телеканал з новорічною і різдвяною тематикою для дітей та їх батьків.

У новорічний сезон 2013-2014 "Телеканал Діда Мороза" вперше з'явився в Росії - з новою назвою і російською мовою. Його програмну сітку доповнили вітчизняні художні та анімаційні стрічки новорічної тематики.

Згідно з нещодавнім дослідженням громадянського руху "Відсіч", частка української мови в телеефірі скоротилася до 23%.

Як повідомлялося, український телеефір поповниться трьома російськомовними телеканалами з Латвії.

Нагадаємо також, що Верховна Рада України планує виключити Росію з переліку європейських мовників.