ru ua

"Нова пошта" розпочала доставляти товари електромобілем

"Нова пошта" розпочала доставляти товари електромобілем Фото: тестування Citroën Berlingo Electric (NovaPoshta.ua)

Про це сьогодні повідомили у прес-службі логістичної компанії

Логістична компанія "Нова пошта" стала першою на ринку експрес-доставки компанією, яка почала тестування електричного автомобіля. Про це сьогодні повідомили у прес-службі оператора поштових послуг.

Як зазначається, на даний момент брендований електрокар Citroën Berlingo вже курсує за маршрутом адресного обслуговування в центрі Києва.


Тестовий період триватиме три місяці. Рішення про придбання парку електричних автомобілів будуть приймати на основі аналізу ефективності цього виду транспорту в порівнянні зі звичайними автомобілями. Попередньо мова йде про стартовою закупівлю до 10 легкових електрокарів, які будуть обслуговувати клієнтів у столиці та містах-мільйонниках. Компанія відкрита до пропозицій співпраці як від зарубіжних, так і від українських виробників.

"Автопарк "Нової пошти" складається з більш 3000 автомобілів, які доставляють відправлення по всій країні. Тому для нас використання екологічного транспорту - це прояв інноваційного підходу і соціальної відповідальності бізнесу. Компанія, як і Україна в цілому, відкриває для себе нові можливості в цьому напрямку. Але вже зараз ми розуміємо, що у екотранспорта велике майбутнє. Цілком можливо, що в найближчі роки ми будемо доставляти і легковими, і вантажними електрокарами", - зазначив директор з розвитку" Нової пошти "Максим Рабинович.

Машина здатна розвивати максимальну швидкість 110 км / год і долати до 170 км між сеансами підзарядки (при вимкненому системі кондиціонування / опалення). Щоб проаналізувати експлуатаційні характеристики авто в холодну пору року, в компанії планують провести додаткові тести.

На повну зарядку літій-іонної батареї електрокара від звичайної розетки потрібно 8 годин. Зарядити авто на 80% можна в прискореному режимі - за 30 хвилин - можна на спеціальних зарядних станціях.

Розвиток інфраструктури для користування екотранспортом дозволить «Нова пошта» в майбутньому використовувати електромобілі для доставки по міжміським маршрутам.

За даними спільноти Electrocars, в Україні вже працює близько 200 зарядних станцій, з них понад 60 - в Києві і області. За прогнозами експерта спільноти Олександра Кравцова, до кінця 2016 року ці цифри подвояться: в Києві з'явиться до 150 нових зарядних місць, в Україні - до 200. Буде зростати кількість як публічних зарядних точок, так і комерційних швидкісних (фастчарджеров).

"Для лідера і трендсеттер ринку експрес-доставки в Україні використання екологічного транспорту було питанням часу. Упевнений, що тестування Citroën Berlingo Electric - це перша ластівка, і" Нова пошта "продовжить втілювати інновації для вдосконалення клієнтського сервісу. Citroën сприятиме цьому як провідний експерт у виробництві електрокарів. Наші компанії об'єднані спільними цінностями, серед яких інновації та оригінальність, що є важливою основою для ефективної співпраці", - прокоментував директор з корпоративних продажів представництва Citroën в Україні Віталій Шатохін.

Нагадаємо, раніше "Нова пошта" перейшла на онлайн-закупівлі, запустивши власну електронну портал для проведення корпоративних закупівель.