ua en ru

СБУ порушила справу за ретрансляцію російського телеканалу "Звезда" у Сумській області

СБУ порушила справу за ретрансляцію російського телеканалу "Звезда" у Сумській області Фото: заборонений до ретрансляції російський телеканал "Звезда" (Dokymentalnoe.ru)

Кримінальне провадження відкрито стосовно місцевого жителя за фактом здійснення безліцензійної діяльності

Управління Служби безпеки України (СБУ) в Сумській області блокувало незаконну ретрансляцію місцевим мешканцем російського телеканалу "Звезда" і відкрило за даним фактом кримінальне провадждення. Про це повідомили у прес-службі Національної ради з питань телебачення і радіомовлення (Нацтелерадіо).

Як зазначається, російський телеканал "Звезда" не входить до переліку програм, що відповідають вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення та законодавства України, і пропагує культ насильства і жорстокості.

У грудні 2015 року представник Нацтелерадіо в Сумській області виявив факт здійснення безліцензійної діяльності жителем Середино-Будського району, який "у створеній ним кабельній мережі незаконно ретранслював російський телеканал "Звезда", який поширює відверто антиукраїнські передачі і містить заклики до насильства і сепаратизму".

"За результатами звернення до СБУ та ряду спільних заходів щодо даної особи відкрито кримінальне провадження за частиною другою статті 300 (розповсюдження творів, що пропагують культ насильства і жорстокості) Кримінального кодексу України.

На звернення Нацради Управління Служба безпеки України в Сумській області блокувало незаконну ретрансляцію місцевим мешк...

Опубліковано Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення 16 січня 2016 р.

Нагадаємо, наприкінці грудня "Перший національний" (телеканал "UA:Перший", НТКУ) посилив мовлення на півночі Сумської області.

у грудні Мінкульт доповнив перелік осіб, які створюють загрозу нацбезпеці України.

Нагадаємо, в червні минулого року під час протестів у Єревані кореспондентів російського каналу "Звезда" вигнали з площі "за спробу записати черговий абсурдний пропагандистський сюжет".

Раніше, у квітні 2015 року в Широкіному при огляді руїн на розтяжці підірвався журналіст російського телеканалу "Звезда", отримавши важкі поранення голови та нижніх кінцівок.