ru ua

"Київстар" обзавівся мобільним інтернет-магазином

"Київстар" обзавівся мобільним інтернет-магазином Фото: мобільний оператор "Київстар"

Спеціалізація - мобільні гаджети: смартфони, планшети, телефони та аксесуари до них

Національний телеком-оператор "Київстар" розширив рітейл-напрям бізнесу, відкривши інтернет-магазин на корпоративному сайті - shop.kyivstar.ua. Про це повідомили у прес-службі компанії.

Як зазначається, магазин "Київстар" спеціалізується на мобільних гаджетах: смартфонах, планшетах, телефонах та аксесуарах до них.

Покупцям, крім покупки пристрою, пропонують більш вигідно придбати тарифи "Київстар". Як зазначили у прес-службі, інтернет-магазин shop.kyivstar.ua став результатом розвитку власної офлайн роздрібної мережі з урахуванням попиту клієнтів на e-commerce.

У "Київстарі" запевняють, що їхні клієнти полюбляють купувати в онлайні. "Онлайн-магазин у його нинішньому вигляді - тільки перший крок. Так, нам не дають спокою лаври великих інтернет-магазинів", - зауважив директор із трансформації "Київстар" Андрій Міліневський.

Зокрема, в інтернет-магазині shop.kyivstar.ua можна обирати товар за різними параметрами, порівнювати товари, оформляти кредит, замовляти доставку за адресою по всій Україні - все це 24 години на добу без вихідних.

На сайті представлено провідних світових виробників, список яких постійно розширюється. Весь представлений товар є сертифікований і супроводжується гарантією.

"Київстар" обзавівся мобільним інтернет-магазином
Крім того, клієнтам корпоративного інтернет-магазину надається можливість у комплекті з мобільним пристроєм придбати відповідні послуги і тарифні плани за спецпропозицією. Розділ "Акції" містить як діючі в роздрібній мережі, так і спеціальні - для інтернет-покупців.

Також повідомляється, що операційний супровід інтернет-магазину на правах партнера забезпечує e-commerce компанія "Проторія" (група компаній MTI).

Нагадаємо, "Київстар" у III кварталі збільшив доходи на 14% - до 3,6 млрд грн, при цьому втративши на 2% абонентів - до 25,7 млн.