ru ua

У Києві вилучили контрабандну партію Apple на понад 10 мільйонів гривень

У Києві вилучили контрабандну партію Apple на понад 10 мільйонів гривень Фото: нелегальні американські гаджети в Україні (Facebook Сергія Білана)

На митну територію України гаджети потрапили через міжнародні поштові відправлення зі США без сплати необхідних платежів

Працівники податкової міліції м. Києва в рамках проведення операції "Кордон-2016" і розслідування кримінального провадження за ст.212 КК України (ухилення від сплати податків, зборів) на підставі ухвали суду провели два обшуки у складському та офісному приміщеннях, де здійснювалася реалізація і зберігання комп'ютерної продукції компанії Apple. Про це повідомили у прес-центрі Державної фіскальної служби України (ДФС).

Як з'ясувалося, товари було ввезено міжнародними поштовими відправленнями зі США на митну територію України без сплати необхідних платежів.

У Києві вилучили контрабандну партію Apple на понад 10 мільйонів гривень

За результатами проведених заходів з незаконного обігу вилучено 49 комп'ютерів iMac, 163 ноутбуки Мacbook, 46 телефонів iPhone 6 та iPhone 5s, 145 планшетів iPad, 16 годинників АppleWatch, 66 роутерів і 73 мультимедійні приставки Аpple TV (загалом 1150 одиниць), орієнтовною ринковою вартістю 10,1 млн грн.

В даний час правоохоронці продовжують слідчо-оперативні заходи.

Як зазначив перший заступник голови ДФС Сергій Білан, контрабандна продукція призначалася для продажу через Інтернет і магазини роздрібної торгівлі.

За попередніми оцінками, при ввезенні вилученої техніки на територію України до бюджету не сплачено близько 2 млн гривень податків.

Нагадаємо, напередодні прикордонники Мостиського загону Держприкордонслужби спільно з митницею завадили спробі ввезення до України 16 комплектів електронних пристроїв марки Apple на понад 320 тисяч гривень.