ru ua

Винаходом українського авіаінженера зацікавилася Франція

Винаходом українського авіаінженера зацікавилася Франція Фото: винахід українського авиаинженера (скріншот Ouest-France)

Замітку про українську розробку опублікувало популярне регіональне видання Ouest-France в рубриці "Незвичайне за день"

Винахід київського авіаційного інженера Володимира Татаренка, який розробив капсулу, здатну врятувати всіх пасажирів у разі авіакатастрофи, викликав жвавий інтерес у Франції. Замітку про українську розробку опублікувало популярне регіональне видання Ouest-France в рубриці "Незвичайне за день" раніше в січні.

"Кабіна літака, яка відстрілюється в разі аварії. Чи буде це зроблено одного прекрасного дня? Гарне питання! Український інженер Володимир Миколайович Tataernko (Татаренко - коректна транслітерація) провів три роки, працюючи над цим проектом: літак зі змінною кабіною, яка допомогла б, у разі надзвичайного стану в польоті, м'яко приземлитися на землю і навіть на воду, для чого призначено парашут і надувний пліт", - йдеться в публікації.

Ще однією перевагою винаходу, крім порятунку екіпажу і пасажирів повітряного судна, французьке видання називає скорочення часу для переміщення транзитних пасажирів з одного рейсу на інший.

Винаходом українського авіаінженера зацікавилася Франція

"Просте переміщення кабіни з одного літака на інший не вимагає персональної висадки", - йдеться в замітці Ouest-France.

Нагадаємо, напередодні в січні в Україні було запущено перший некомерційний IT-інкубатор з участю Microsoft.

Раніше у США зареєстрували перший зібраний в Україні дрон.