ua en ru

ВВС заявила про DDoS-атаки на свої веб-сайти

ВВС заявила про DDoS-атаки на свої веб-сайти Фото: світова кіберзлочинність (Lori)

Яких-небудь подробиць щодо дій анонімних хакерів медіакомпанія наразі не наводить

Британська мовна корпорація BBC ("Бі-Бі-Сі") заявляє про хакерську атаку на свої веб-сайти, через яку вони були недоступні з ранку 31 грудня. Про це повідомили у прес-службі медіакомпанії.

Яких-небудь подробиць щодо технічного збою BBC не наводить, як і не повідомляє про потужність здійсненої кібератаки.

"Всі сайти BBC були недоступні з ранку четверга з-за великої хакерської атаки", - наголошується в повідомленні медіакомпанії.

Як повідомлялося, перебої в роботі інтернет-ресурсів ВВС почалися 31 грудня 2015 року з 7:00 ранку за лондонським часом.

BBC - громадська британська медіакомпанія, бюджет якої формується зі зборів на телеперегляд з кожного британського домогосподарства. Телерадіокорпорація здійснює мовлення на території Великої Британії, а також у десятках інших країн, в тому числі й в Україні українською мовою.

Нагадаємо, в березні 2013 року акаунт BBC у Twitter зазнав кібератаки з боку хакерів так званої "Сирійської електронної армії". Зокрема, як повідомлялося, корпоративний мікроблог, що відповідає за стрічку новин погоди, зламало угруповання Syrian Electronic Army.

Раніше, у вересні 2015 року, провідні світові соцмережі стикнулися із глобальними технічними проблемами. Facebook повідомив про збій у роботі 24 вересня ввечері. Десятьма днями раніше про глобальний збій сповістив сервіс мікроблогів Twitter, який виявився недоступним для деяких своїх користувачів.

Як відомо, станом на літо-2015 Україна увійшла до топ-15 країн за кількістю DDoS-атак.