ua en ru

Сайти британської BBC опинились офлайн через збій ранком 31 грудня

Сайти британської BBC опинились офлайн через збій ранком 31 грудня Фото: веб-сайт британської ТРК запрацював до обіду (BBC.com)

BBC.com був повністю недоступний, а інтернет-сторінки російської та української служб працювали з перебоями

Ресурси Британської телерадіомовної корпорації ВВС ("Бі-Бі-Сі"), а також онлайн-сервіс iPlayer, опинилися поза доступом для користувачів зранку в четвер 31 грудня через технічний збій, причини якого наразі невідомі. Про це з посиланням на прес-службу медіакомпанії повідомила "Російська служба BBC" у своєму Facebook.

Уважаемые читатели! По техническим причинам сайты языковых служб Би-би-си, в том числе Русской службы, временно недоступ...

Опубліковано Русская служба Би-би-си - BBC Russian 31 грудня 2015 р.

Як зазначається, протягом понад двох годин сайт BBC.com був повністю недоступний, а інтернет-ресурси російської та української служб працювали з перебоями.

"Ми знаємо про технічні труднощі, що вплинули на роботу сайту "Бі-бі-сі", і зараз займаємося вирішенням проблеми. Ми будемо тримати вас в курсі. Поки сайти BBC недоступні, ми будемо розповідати про події в світі тут. Основні новини будуть з'являтися один раз на годину у вигляді дайджесту", - йшлося в повідомленні прес-служби компанії.

"Ми працюємо над відновленням сайту", - додав прес-офіс BBC у Twitter. Причина несправності ресурсів поки не називається.

Станом на 13:45 офіс медіакомпанії повідомив, що збій у системі остаточно усунуто, а роботу веб-сайтів ВВС відновлено.

Сайти BBC перестали працювати близько 10:00 за київським часом. В даний час їхню роботу частково відновлено, проте користувачі продовжують повідомляти про проблеми. Збій не вплинув на теле - і радіомовлення ВВС, однак сайти телеканалів і радіостанцій опинилися недоступними.

Водночас у соцмережах у зв'язку з технічними проблемами став популярним хештег #bbcdown.

Если у вас откроется эта ссылка - http://bbc.in/1R0PV2m - значит, все снова хорошо!

Опубліковано Русская служба Би-би-си - BBC Russian 31 грудня 2015 р.

BBC - британська громадська медіакомпанія, бюджет якої формується зі зборів на телеперегляд з кожного британського домогосподарства. Телерадіокомпанія здійснює мовлення на території Великої Британії, а також у десятках інших країн, в тому числі й в Україні українською мовою.

Сайт BBC Україна відновив роботу. Запрошуємо! http://www.bbc.com/ukrainian

Опубліковано BBC Ukrainian 31 грудня 2015 р.

Нагадаємо, у вересні провідні світові соцмережі мали глобальні технічні збої. Facebook повідомив про збій у роботі 24 вересня ввечері. Десятьма днями раніше про глобальний збій сповістив сервіс мікроблогів Twitter, який виявився недоступним для деяких своїх користувачів.