ru ua

В Авдіївці відновлено трансляцію "Першого національного" та ДонОДТРК

В Авдіївці відновлено трансляцію "Першого національного" та ДонОДТРК Фото: міністр інформаційної політики України Юрій Стець (Facebook /MIP.gov.ua)

Про це повідомили у прес-службі Міністерства інформаційної політики України напередодні ввечері

У місті Авдіївка Донецької області з лютого встановлено два передавачі потужністю 100 Вт і 200 Вт для відновлення мовлення телеканалу "Перший національний" та ОДТРК на 12-му і 30-му телеканалах. Про це повідомили у прес-службі Міністерства інформаційної політики (МІП) України ввечері 16 лютого.

Як зазначається, передавальну техніку встановили на виконання рішення Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Мінінформполітики.

"МІП спільно з Концерном РРТ та Нацрадою України з питань телерадіомовлення продовжують відновлювати мовлення українських теле - і радіоканалів, намагаючись покрити території з "білими плямами" в зоні проведення антитерористичної операції (АТО)", - зазначила голова комісії при МІП Тетяна Попова.

Як уточнили у прес-службі Мінінформації, засідання відповідної відомчої комісії проходять щотижня для обговорення зібраних відомостей щодо міст і сел у зоні АТО.

"За винесеним рішенням виділяється передавальна техніка, яку встановлює Концерн РРТ на місцях, і, відповідно, виділяються частоти для мовлення тих або інших телерадіоканалів Нацрадою України з питань телерадіомовлення", - йдеться в повідомленні МІП.

Нагадаємо, українські ТРК відновлять трансляцію на тимчасово окупованому Донбасі у травні.

Як повідомлялося раніше, у Донецьку з'явиться доступ до цифрового ефіру шести українських телекомпаній ("1+1", ТРК "Україна", "Донбас", "5 канал", "UA:Перший" і Донецька ОДТРК), які отримали дозвіл на тимчасове мовлення на 22 телеканалі у Волновасі.

#НОВИНИ ВІДНОВЛЕННЯ МОВЛЕННЯ...Днями радник Міністра з питань відновлення телерадіомовлення Олександр Бригинець провів...

Опубліковано Міністерство інформаційної політики України 16 лютого 2016 р.

Як повідомлялося напередодні, українська армія отримає своє FM-радіо. Виробництвом відповідного контенту займеться Центральна телерадіостудія Міноборони України з позивними "Армія FM-Військове радіо", яка заявила про плани мовити на трьох частотах у Донецькій області й на одній - у Київській.

Раніше Мінінформполітики анонсувало запуск військового радіо "Голос Донбасу".