ua en ru

У армії з'явиться своє FM-радіо

У армії з'явиться своє FM-радіо Фото: Збройні сили України отримають власну радіостанцію (Military-Observer)

Про це сьогодні повідомили у прес-службі Нацтелерадіо

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 11 лютого ухвалила рішення про державну реєстрацію як суб'єктів інформаційної діяльності двох компаній - Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України (м. Київ) і ТОВ "Нова телевізійна група медіа продакшн" (м. Київ). Про це сьогодні повідомили у прес-службі Нацтелерадіо.

Як зазначається, Центральна телерадіостудія Міноборони (позивні "Армія FM-Військове радіо") створена з метою всебічного висвітлення діяльності Збройних сил України (ЗСУ), їхнього функціонування, напрямів розвитку і підготовки військ у мирний і воєнний час, ведення інформаційно-роз'яснювальної роботи з питань підвищення престижу військової служби, формування в українському суспільстві позитивної громадської думки щодо ЗСУ, забезпечення ефективної діяльності системи інформування громадськості та взаємодії із засобами масової інформації (ЗМІ).

"Нова телевізійна група медіа продакшн" - дистриб'ютор телерадіопрограм, який буде поширювати кіно-, відеофільми і телевізійні програми та перекладатиме їх українською мовою.

Нацрада під час засідання 11 лютого ухвалила рішення про державну реєстрацію як суб’єктів інформаційної діяльності двох ...

Опубліковано Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення 11 лютого 2016 р.

Як додали у прес-службі, Нацтелерадіо звернулося до ДП "Український держцентр радіочастот" з метою замовити розробку висновків щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом України для потреб телерадіомовлення.

Зокрема, прорахунок ФМ-частот буде замовлено за зверненням Центральної телестудії Міноборони, яка хотіла би мовити на трьох частотах у Донецькій області й на одній - у Київській, а також ТОВ "ТК "Атлант-СВ" (м. Київ), що зацікавлене в мовленні у Чонгарі Херсонської області.

Нацрада 11 лютого вирішила звернутися до УДЦР з метою замовлення розроблення висновків щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом України для потреб телерадіомовлення.

Опубліковано Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення 12 лютого 2016 р.

Як зазначив голова Нацтелерадіо Юрій Артеменко, на адмінкордоні з анексованим Кримом є намір побудувати вежу.

Нагадаємо, раніше Мінінформполітики анонсувало запуск військового радіо "Голос Донбасу".