Асоціація інвесторів просить президента запобігти неправомірні обшуки IT-компаній

НовиниТелеком & IT    23.08.2016 - 14:05
Фото: українські інвестори просять президента запобігти обшуки ІТ-компаній
Фото: українські інвестори просять президента запобігти обшуки ІТ-компаній

Приводом до звернення став обшук компанії входить в холдинг KM Core бізнесмена Євгена Уткіна

Українська асоціація венчурного і приватного капіталу (UVCA) просить президента Петра Порошенка сприяти посиленню діалогу між правоохоронцями та бізнесом з метою недопущення неправомірних обшуків IT-компаній. Про це йдеться в прес-релізі асоціації.


Приводом до звернення став обшук компанії входить в холдинг KM Core бізнесмена Євгена Уткіна, який був проведений помилково.

"Через якийсь час після початку обшуку представники силових структур визнали помилковим своє проникнення на територію дочірньої компанія підприємства "Уарта", яка є частиною холдингу. Це ставить під сумнів правомірність проведених дій, які на деякий час паралізували діяльність компанії", - підкреслюють в асоціації.

Там також додали, що такі дії правоохоронців не тільки шкодять конкретної компанії, але і негативно впливають на інвестиційний імідж України

"Ми звертаємося до Вас з проханням скликати екстрену зустріч за участю співробітників правоохоронних органів, прокуратури, а також інвесторів – членів UVCA і провідних лідерів ІТ-ринку. Закликаємо продовжити розпочатий діалог з метою пошуку шляхів недопущення виникнення подібних ситуацій в Україні, а також пошуку варіантів співробітництва між галуззю і силовими відомствами", - зазначається у листі до президента.

Нагадаємо, СБУ прийшла з обшуками в офіс столичної IT-компанії помилково.

On Top