ua en ru

Американець вимагає від Apple 10 млрд доларів за "винахід iPhone"

Американець вимагає від Apple 10 млрд доларів за "винахід iPhone" Фото: американець вимагає від Apple 10 млрд доларів за "винахід iPhone" (apple.com)

Зокрема, винахідник стверджує, що наявні в його розпорядженні креслення датуються 1992 роком — за 15 років до появи оригінального смартфона від Apple

Американський винахідник Томас Росс, який проживає в штаті Флорида, готується судитися з американською Apple, яка, за його словами, вкрала його ідею і випустила iPhone, взявши за основу його креслення", повідомляє видання iphones.ru.


зокрема, винахідник стверджує, що наявні в його розпорядженні креслення датуються 1992 роком — за 15 років до появи оригінального смартфона від Apple. За твердженням Росса, він вже пробував запатентувати свій винахід, однак Патентне бюро США відхилило заявку у зв'язку з несплатою реєстраційного внеску.

Американець вимагає від Apple 10 млрд доларів за "винахід iPhone"

"Росс має намір відстоювати право на одержання роялті — довічних відрахувань у вигляді 1,5% від виручки за продані смартфони і одноразової виплати в розмірі $10 млрд "за крадіжку ідеї", - зазначає видання.

У той же час юристи Apple вже назвали претензії винахідника безпідставними та бездоказовими.

Нагадаємо, раніше в Китаї була закрита компанія, яка перемогла в патентному спорі з Apple.