Американець у Facebook запропонував дружині "заприятилевати" ззі своєю ж коханкою

НовиниТелеком & IT    08.07.2016 - 21:50
Фото: найбільша у світі соцмережа "Фейсбук" (Reuters)
Фото: найбільша у світі соцмережа "Фейсбук" (Reuters)

"Чому я не можу поєднувати непоєднуване? Я хочу все й одразу!" - запитався амурний техасець у друзів на "Фейсбук"

Житель американського штату Техас Лонні Тернер шокував днями багатьох своїх друзів у найбільшій світовій соцмережі Facebook, опублікувавши всього-навсього один лише пост із фотографіями разом своєї дружини і коханки, у якому заодно зізнався в бажанні здружити цих двох близьких для нього жінок між собою. Про цей унікальний у своєму роді лайфхак пише популярна щоденна Daily Mail.

Як зазначає видання, Тернер зізнається, що надзвичайно багато працює і тому заслуговує на все, чого забажає його спекотне серце.


Так, громадянин США розмістив у своєму профілі на "Фейсбуці" достатньо відвертий фотоколаж - нарізку із фрагментів фотографій і законної дружини, і діючої коханки, додавши до повідомлення напис із закликом до примирення.

Зліва на цьому склеєному знімку-фотоколажі перебувала дружина Лонні Тернера в строгому діловому костюмі, а праворуч - "подруга життя" - але в бікіні.

"Чому я не можу поєднувати непоєднуване? Я хочу все і відразу!" -
вигукнув чоловік у своєму Facebook.

Таке незвичайне заяву техасця Тернера не тільки розбурхало його друзів, а й викликало активну реакцію і у більш широкому загалу.

За підрахунками видання, постом техаського "рейнджера" у "Фейсбуці" спершу поділилися шістсот разів, згодом, вже на момент виходу публікації зросла вдвічі - до більше дев'ятисот "Фортеця" (перепублікованних на "Фейсбуці" повідомлень інших користувачів соцмережі), що є рекордом серед місцевих жителів.

Усі користувачі розділилися у залишених з такої особливої нагоди коментарях на два в цілому умовних табори:

  1. Одні вважали, що Тернер вчинив нечесно по відношенню до своєї дружини (тобто - "стратити!").
  2. Інші ж вважають, що відчайдушний техасець, попри все, залишився принаймні чесним перед суспільством - адже й раніше, до цієї резонансного поста, він публікував записи, у яких дякував Богові за свою дружину, називаючи її єдиною назавжди.

Нагадаємо, американська корпорація Microsoft Corp підключилася до бізнесу з виробництва марихуани у США. Як зазначалося, "Майкрософт" уклав партнерську угоду з разрабатчіком софта (ПО) для держагентств з контролю за виробництвом та розповсюдженням канабісу.

Раніше Microsoft спрогнозував перемогу збірної Німеччини на Євро-2016, чого, як з'ясувалося напередодні 7 липня, вже не трапиться.

On Top