ua ru

Агентство Associated Press заличило робота до написання спортивних новин

Агентство Associated Press заличило робота до написання спортивних новин Фото: американська бейсбольна ліга Major League Baseball (AP Photo)

Йдеться про матчі молодшої бейсбольної ліги Minor League Baseball у США, які раніше не висвітлювалися у ЗМІ

Американське інформаційне агентство Associated Press залучило робота до написання матеріалів про матчі молодшої бейсбольної ліги Minor League Baseball, які раніше не висвітлювалися у ЗМІ. Про це повідомляє профільне видання TechCrunch.

Як зазначається, для генерації тексту використовується програма компанії Automated Insights, а також дані порталу Major League Baseball Advanced Media (MLBAM), що висвітлює матчі Головної ліги бейсболу (MLB).


Написані роботом тексти перевіряють журналісти AP, які пишуть про бейсбол, щоб забезпечити їхню відповідність стандартам агентства.

В цілому, матеріали Associated Press висвітлюють матчі за участю 142 команд, розподілених по 13 нижчих лігах.

Генерація текстів проводиться за допомогою програми Wordsmith, розробленої Automated Insights. Від початку 2015 року AP використовує робота для написання матеріалів про фінансові звітності компаній - щоквартально публікується понад 3,5 тисячі таких заміток.

Як повідомлялося, у Великій Британії зняли фільм за сценарієм робота. Раніше робот, що його навчає Google, написав свою першу пісню.