ru ua

"Комусь не сподобалося": Влад Яма розповів, як поплатився за різке суддівство

"Комусь не сподобалося": Влад Яма розповів, як поплатився за різке суддівство Фото: Влад Яма (instagram.com/vladyama_official)

Суддя Танців з зірками 2019 зізнався, що сталося з його авто

Влад Яма не проти побалувати сім'ю вишуканими стравами власного приготування – хореограф і суддя Танців з зірками 2019 зізнався, що його коронними стравами є стейк і креветки на вогні. Він розповів у програмі "Прокинься з Ектором" на каналі СТБ, як повів свою майбутню дружину на побачення в ресторан, де витратив майже всі гроші. Також Влад поділився неприємною історією, яка трапилася з ним у минулому році, коли він також був членом журі самого танцювального проекту країни.

Так, Ектор зазначив, що Влад завжди звик робити чесні і прямолінійні зауваження зірковим учасникам.

"У минулому сезоні мені машину облили зеленкою. За правду, мабуть. Комусь, я так думаю, не сподобалося, що сказали про нього або про його чи її кумира", - припустив Яма.

"Комусь не сподобалося": Влад Яма розповів, як поплатився за різке суддівство

Фото: Влад Яма (instagram.com/vladyama_official)

"А це не могли бути фани Лесі Нікітюк? Я знаю, що у вас був конфлікт у прямому ефірі через твій вердикт..." - підлив масла у вогонь Ектор.

"Я не думаю. Я не знаю, може хтось впав, розбив коліно, мастив його, зачепився і розлив зеленку. І там опинилася поруч моя машина. Так, збіг", - відшуткувався хореограф.

"Комусь не сподобалося": Влад Яма розповів, як поплатився за різке суддівство

Фото: Влад Яма і Леся Нікітюк (instagram.com/vladyama_official)

Раніше Влад Яма розповів, як відбулося його перше знайомство і поцілунок з майбутньою обраницею Ліліаною. Доленосна зустріч сталася на дні народження хореографа в одному з київських клубів.

Крім того, Влад Яма вийшов у світ з красунею-дружиною Ліліаною. Дівчина вбралася в ефектне плаття з шкіряним корсетом і легкою фатиновою спідницею.