ua en ru

Довго пручалася: Мішина розкрила секрети щасливого життя з Еллертом

Довго пручалася: Мішина розкрила секрети щасливого життя з Еллертом Ксенія Мішина та Олександр Еллерт (фото: instagram.com/misha.k.ua)

Українська актриса і героїня шоу "Холостячка" Ксенія Мішина і її обранець на проекті Олександр Еллерт стали жити разом незабаром після його закінчення. Закохані багато подорожують, вони познайомили своїх дітей і будують плани на майбутнє, а нещодавно зробили символічні парні татуювання. Артистка зізналася, що не відразу звикла до нових стосунків і розкрила секрети щасливого життя з коханим.

У своєму Instagram Ксенія поділилася серією милих фото з Олександром і розповіла, якими принципами вони керуються у відносинах.

На фото пара позує на зеленій галявині. Вони зворушливо обіймаються і весело дурять на камеру.

Довго пручалася: Мішина розкрила секрети щасливого життя з Еллертом

Зірка серіалу "Кріпосна" поділилася, що нещодавно у одного психолога прочитала думку, яка дуже сильно в ній відгукнулася:"одна з умов щасливого спільного життя - повністю прийняти людину якою вона є, з усіма недоліками і шкідливими звичками, але з обопільним бажанням змінюватися і прагнути до кращого я, до кращого ми".

Вона вважає, що "чоловік вчить жінку бути жінкою! Жіночною, слабкою, ніжною, турботливою, люблячою".

Довго пручалася: Мішина розкрила секрети щасливого життя з Еллертом

Мішина також розкрила ще кілька принципів, на основі яких вони з Еллертом змогли побудувати і продовжують розвивати щасливі відносини.

"Прагнути побачити хороше. Нещодавно я зрозуміла, що мій чоловік може вирішити абсолютно будь-яке питання! Я дуже довго цьому пручалася, напевно тому що звикла робити все сама. Виявилося, відпустити контроль і відчувати себе розслабленою дуже приємно і природно.

Знайти спільні цінності і домовитися про те, які вони, один з одним. Днями, відкриваючи холодильник і побачивши порожні полиці, я відчула сором і розчарування, що я погано дбаю, але у відповідь я почула схвальний тон Саші: кохана, навіщо там всьому гнити, адже нас майже не буває вдома? І це ще про одну таку потрібну для мене цінність - турбота! У моєму випадку вона проявляється по-іншому, і Саша зміг це розпізнати. Це цінно, що він відчуває мою турботу не тільки в зрозумілому домашньому господарстві, а й в інших проявах моєї любові.

Ніжність: слова любові, поцілунки, обійми. Ми обидва від цього дуже сильно залежимо і обидва один одному це даємо. Так важливо знати, що це необхідно для партнера, не позбавляти його цих цінних моментів, не нехтувати ними.

Довго пручалася: Мішина розкрила секрети щасливого життя з Еллертом

Ксенія Мішина поділилася принципами щасливих стосунків з Олександром Еллертом (фото: instagram.com/misha.k.ua)

Говорити один з одним як мінімум 15 хвилин в день, не про дітей, роботу і турботи, а один про одного! Це важлива практика в нашій парі! Говорити, промовляти сварки, образи - це TOP!

Хвалити один одного за досягнення, радіти успіхам.

Радитися у різних питаннях, цікавитися думками і поглядами один одного.

І! почуття гумору (напишу окремий пост)", - детально розповіла актриса.

Дівчина закликала закоханих берегти і цінувати один одного.

"Нещодавно одна людина нам сказала, що в цьому світі є тільки ви один у одного! Ви удвох на шляху. У батьків окреме життя, у дітей буде теж, а ваш шлях - разом! Потрібно берегти один одного, і йти з цією думкою набагато приємніше виходить!" - підсумувала Ксенія.