ru ua

Вузькі джинси: лікарі назвали причини, з яких їх не варто носити чоловікам

Вузькі джинси: лікарі назвали причини, з яких їх не варто носити чоловікам Колаж РБК-Україна

Медики попереджають про розвиток серйозних захворювань

Медики повідомляють, що облягаючі джинси сильно шкодять здоров'ю чоловіків. Про це пише "Країна здоров'я".

Фахівці стверджують, що облягаючі джинси шкодять тазостегновим суглобам чоловіків, так як їх рухливість стає обмеженою. З віком це може призвести до розтягнення суглобової капсули.

Крім того, хребет через обмеження рухливості отримує додаткове навантаження, що може викликати остеохондроз попереково-крижового відділу.

Вузькі облягаючі джинси здавлюють судини і нервові закінчення, які розташовані в ногах і в результаті з'являється відчуття печіння, а ноги швидко втомлюються. Медики попереджають, що все це може привести до появи варикозу.

Моделі вузьких джинсів з високим поясом збільшують тиск на нижню частину живота, особливо, коли людина сидить. Це може призвести до порушення роботи внутрішніх органів – шлунка, печінки та підшлункової залози. Також таке здавлювання може викликати печію, а надалі викликати запалення або виразку шлунка.

Але найстрашніше до чого може призвести постійне носіння вузьких джинсів – це чоловіче безпліддя. Британські учені провели дослідження і з'ясували, що кожен десятий чоловік, який носив джинси skinny стикався із захворюваннями сечового міхура, а кожен другий чоловік – відчував дискомфорт у паховій зоні.

Модний фасон вузьких джинсів порушує кровообіг в зоні чоловічих геніталій, а також порушує циркуляцію повітря, що призводить до швидкого розвитку різних інфекцій.

Дані дослідження показують, що у шанувальників вузьких джинсів зменшується кількість сперми, погіршується її склад, знижується швидкість сперматозоїдів, що зрештою може призвести до безплідності.

До речі, раніше ми писали про те, що вчені повідомили про несподівану властивість жувальної гумки.

А також повідомляли про те, що вчені спростували міф про користь вітаміну D.

Відео: РБК-Україна