ua en ru

20 гарячих фото Аліни Гросу, на яких вона зовсім не "маленька бджілка"

20 гарячих фото Аліни Гросу, на яких вона зовсім не "маленька бджілка" Аліна Гросу (колаж РБК-Україна)
Автор: Lite

Аліна Гросу відноситься до типу артистів, які почали кар'єру в ранньому дитинстві. Ще будучи дитиною, дівчинка проявила себе як талановита артистка. З часом кар'єра співачки то йшла на спад, то знову стрімко підіймалася вгору.

Останнім часом Аліна знову активно взялася за запис пісень і гастролі. Між тим вихованка Ірини Білик підігріває інтерес до своєї персони звичайним для сучасного світу способом – з допомогою соцмереж.

20 гарячих фото Аліни Гросу, на яких вона зовсім не "маленька бджілка"

Аліна Гросу (фото: instagram.com/alina_grosu)

У Instagram Аліна, яка давно виросла в розкішну діву, завжди максимально відверта. Це стосується як особистого життя (дівчина тримає фанатів в курсі всіх перипетій), так і бажання продемонструвати своє тіло.

Як і більшість сучасних зірок, Аліна обожнює відверті вбрання, жаркі фото в купальниках і зйомки в яскравих образах. Так що гарячі кадри в її блозі не пропадають. Милуємося кращими з них.

20 гарячих фото Аліни Гросу, на яких вона зовсім не "маленька бджілка"20 гарячих фото Аліни Гросу, на яких вона зовсім не "маленька бджілка"20 гарячих фото Аліни Гросу, на яких вона зовсім не "маленька бджілка"20 гарячих фото Аліни Гросу, на яких вона зовсім не "маленька бджілка"20 гарячих фото Аліни Гросу, на яких вона зовсім не "маленька бджілка"20 гарячих фото Аліни Гросу, на яких вона зовсім не "маленька бджілка"20 гарячих фото Аліни Гросу, на яких вона зовсім не "маленька бджілка"20 гарячих фото Аліни Гросу, на яких вона зовсім не "маленька бджілка"20 гарячих фото Аліни Гросу, на яких вона зовсім не "маленька бджілка"20 гарячих фото Аліни Гросу, на яких вона зовсім не "маленька бджілка"20 гарячих фото Аліни Гросу, на яких вона зовсім не "маленька бджілка"20 гарячих фото Аліни Гросу, на яких вона зовсім не "маленька бджілка"20 гарячих фото Аліни Гросу, на яких вона зовсім не "маленька бджілка"20 гарячих фото Аліни Гросу, на яких вона зовсім не "маленька бджілка"20 гарячих фото Аліни Гросу, на яких вона зовсім не "маленька бджілка"20 гарячих фото Аліни Гросу, на яких вона зовсім не "маленька бджілка"20 гарячих фото Аліни Гросу, на яких вона зовсім не "маленька бджілка"20 гарячих фото Аліни Гросу, на яких вона зовсім не "маленька бджілка"20 гарячих фото Аліни Гросу, на яких вона зовсім не "маленька бджілка"

Аліна Гросу на самих відвертих кадрах (фото: instagram.com/alina_grosu)

Нагадаємо, нещодавно Аліна Гросу безтурботно повеселилася з близьким чоловіком в Буковелі.

А далі - більше! Співачка навіть привезла нового коханого знайомитися з родичами.