ua en ru

Гороскоп для Раків на серпень 2021: відправляйтеся у подорож та бережіть фінанси

Гороскоп для Раків на серпень 2021: відправляйтеся у подорож та бережіть фінанси Гороскоп на серпень 2021 року для Раків (Колаж РБК-Україна)

Гороскоп для Раків на серпень 2021 року розповість, які важливі події та зміни відбудуться в житті цього знака Зодіаку в кінці літа. Що зміниться в різних сферах життя - читайте в нашому матеріалі нижче.

Прогнозом на серпень для Раків з Lite поділилася відомий астролог Аріна Артурівна. Експерт рекомендує читати гороскоп на свій асцедент (висхідному знаку).

Знак зодіаку Рак і асцендентний Рак буде сконцентрований в серпні на власному доході, заробіток і фінансах. Можуть бути грошові розбіжності, неакуратність вкладень і витрат.

Можливо, хтось хоче привласнити ваші грошики. Вам доведеться взяти на себе якісь фінансові зобов'язання протягом усього місяця.

Але з іншого боку, якщо вам знадобиться певна сума для нового проєкту, то ви зможете знайти допомогу у спонсорів або укласти вигідну колаборації. Найголовніше не спустити все на розваги, подарунки та різного роду заходи.

В цілому протягом серпня 2021 Раки будуть отримувати велику кількість замовлень і без роботи не залишаться. Ви зможете так само залучити додаткові фінанси, взяти кредит або знайдете додаткові джерела заробітку. Так само велика ймовірність, що ви перейдете на режим онлайн або візьмете удаленку.

Можуть бути великі покупки, пов'язані з новими технологіями, програмним забезпеченням, дорогі брендові розкішні речі. Якийсь яскравий, харизматичний, впливова людина запропонує нові проєкти, стартапи, або ніші, активи куди ви зможете інвестувати свої гроші

У другій половині місяця сприятливо будуть проходити короткі поїздки, подорожі та спільне навчання зі "своєю" людиною. Це може зміцнити ваші відносини та стати більш глибокими в емоційному плані, з'явиться магія почуттів.

Для одиноких рекомендую відправитися в подорож або коротку поїздку одному, там ви зможете зустріти цікавого для себе людину. У родині все буде проходити спокійно, багато спілкування, гостей і посиденьок з друзями. Так само вказівка ​​на те що вам доведеться обговорити зі своїм партнером по шлюбу або з тим, з ким живете, якийсь важливий фінансове питання, питання по переїзду і нерухомості.