ru ua

Глоба назвав головних щасливчиків середини вересня: ці знаки Зодіаку збагатяться!

Глоба назвав головних щасливчиків середини вересня: ці знаки Зодіаку збагатяться! Фото: Гороскоп на вересень 2021 від Павла Глоби (freepik)

Гороскоп на вересень 2021 від знаменитого астролога Павла Глоби розповість про знаки Зодіаку, яким особливо сильно пощастить на цьому тижні. Ці щасливчики будуть відчувати особливу грошову удачу в середині першого місяця осені.

Про це пише Slovofraza.

Овен

Астролог впевнений, що Овни зможуть побороти будь-які труднощі на своєму шляху. Головне, щоб всі проблеми йшли їм на користь. Важливо витягувати уроки з події і не боятися оступитися на шляху до багатства і щастя. У любові, як і в справах, Овнам потрібна дещиця наполегливості і рішучості, і вас чекає великий успіх.

Лев

У представників знака Зодіаку найважливішою сферою стає робота, фінанси. Це той самий час, коли астролог радить Левам здійснювати покупки, є шанси наштовхнутися на знижки. Можна вкладати гроші в будинок, квартири, а на вихідних корисно буде витратитися на розваги - хороший відпочинок допоможе вам зробити перерву і з новими силами домагатися висот.

Козеріг

У Козерогів очікується різке збільшення числа завдання на роботі - звичайно ж і результат буде. Сфокусуйтеся на роботі якомога сильніше, щоб не відволікатися. Це відмінний час для відряджень, зміни обстановки, любовних зізнань і шопінгу. Цей тиждень може стати найсприятливішим в першій половині осені - удача на вашому боці.