ua en ru

Колір літа: Pantone опублікував палітру всіх модних відтінків на літо 2019 ріку

Колір літа: Pantone опублікував палітру всіх модних відтінків на літо 2019 ріку Фото: pantone.com

Нові життєрадісні відтінки від Інституту кольору на майбутній рік

Кожен сезон команда Інституту кольору Pantone складає звіт про тенденції моди. Сосвсем нещодавно фахівці оголосили який же колір буде в топ-позиціях всього 2019 року, і назвали його - Living Coral. В цей раз, експерти Інституту відзвітували про кольорові рішення колекцій кращих дизайнерів, які будуть представлені на лондонському тижні моди в сезоні весна-літо 2019. Pantone опублікував довідник по найбільш важливим кольоровим тенденцям майбутнього сезону.

"Весна і літо, ті пори року, які відображають наше бажання впевнініше дивитися вмайбутнє", - вважають весну джерелом натхнення експерти Інституту кольору.

Тому фахівці, відстежили модні тенденції і зазначили, що дизайнери звернулися до кольорів, які надають впевненість і піднімають настрій. Усього в цьому сезоні представлені 12 найкращих кольорів, а також чотири класичних нейтральні відтінки.

Фото: Кольорова палітра сезону весна-літо 2019 року (pantone.com)

Наголошується, що є актуальним прагнення до радісного поєднання кольорів, яке виходить за рамки сезонності і поєднує високу моду і вуличний стиль. Динамічні і яскраві, не надто кричущі, позначені відтінки як для чоловічої, так і жіночої моди ілюструють наше прагнення до привабливості і чарівності.

Фото: Класична палітра сезону весна-літо 2019 року (pantone.com)

У повсякденній моді завжди буде необхідність у структурі та базових відтінках, вважають фахівці Pantone. Класичні варіанти актуальних відтінків цього сезону добре працюють самі по собі, але також служать основою для виразних кольорових контрастів.

Читайте також, як насправді відбувається вибір актуальних кольорів майбутніх сезонів в Інституті кольору Pantone.

Відзначимо, що раніше фахівці Pantone розповіли, якими будуть п'ять головних відтінків зими 2019. Модницям варто взяти їх на увагу, при виборі новорічногї сукні.

Все про те, як носити леопардовий принт (Відео: РБК-Україна)