ua en ru

20th Century Fox використовує штучний інтелект для прогнозування успішності фільму

20th Century Fox використовує штучний інтелект для прогнозування успішності фільму Фото: Колаж РБК-Україна

Машина аналізує відео кадр за кадром і видає список рекомендацій

Розробники однієї з шести найбільших американських кіностудій, на офіційному YouTube-каналі якої вийшов трейлер фільму про Фредді Мерк'юрі, 20th Century Fox пояснили, як вони вивчають зміст кінотрейлерів за допомогою штучного інтелекту. Про це повідомляє Google Cloud.

Машина аналізує відео кадр за кадром, порівнює дані з іншими переглянутими трейлерами і робить припущення щодо того, якій категорії людей може сподобатися фільм.

При аналізі відео штучний інтелект "відзначає" об'єкти і події, збирає їх у категорії і вивчає, як і в яких умовах вони з'явилися і перебували на екрані. Загальна ідея цього проекту полягає в тому, що різні набори атрибутів залучають різну аудиторію.

За словами розробників, вони хочуть розуміти аудиторію, так як це є важливим чинником для кіностудій, які вкладають гроші в історії з неясним майбутнім.

В компанії Google, яка співпрацює в розробці з 20th Century Fox, продемонстрували як "експериментальна система прогнозування відвідувань і рекомендацій" проаналізувала фільм 2017 року "Логан". Зазначивши частоту і тривалість появ різних атрибутів на екрані, штучний інтелект видав список рекомендацій, які повинні містити фільми, щоб сподобатися глядачам "Логана".

Нагадаємо, що Рідлі Скотт знімає продовження "Гладіатора": з'явилися подробиці. Продовження буде про племінника імператора Коммода (якого зіграв Хоакін Фенікс) з першого фільму. Від подорослішав, тепер він піде по стопах персонажа актора Рассела Кроу.

Ми писали, що серед найбільш очікуваних кінопрем'єр листопада 2018 продовження історії про дівчину з татуюванням дракона, українські фільми "Дике поле" і "Король Данило", сіквел "Фантастичних звірів", а також пригодницький вестерн "Брати Сістерс". Що ще подивитися в листопаді в кіно, дати виходу нових фільмів і трейлери - у нас на LITE.

А також про те, що в мережі з'явилися перші фото Анджеліни Джолі зі зйомок "Малефісенти-2".

Відео: РБК-Україна