Час заземлюватися: енергетичний прогноз на 2019 рік

Час заземлюватися: енергетичний прогноз на 2019 рік
Фото: Ілюстративне фото (pixabay.com)

Робота над внутрішніми енергіями - основне завдання на майбутній рік

Весь 2018 рік був просякнутий енергіями внутрішнього зростання і терпіння, ми думали, шукали мотивації, відповіді на невирішені питання. Ставши сильнішими, мудрішими, і досягнувши великих висот, ніж було заплановано, можемо зазирнути у майбутнє і дізнатися, що приготував для нас 2019 рік. Про те, що нас може чекати в наступні 365 днів розповіла відомий парапсихолог і метафізик Наталія Милагра в "Енергетичному прогнозі на 2019 рік".

В пошуку безпеки

В 2018 році багато планет знаходилося в земних знаках, вони ж будуть з нами, коли ми увійдемо в 2019 рік. Фактично, до кінця 2019 року головувати будуть Юпітер, Сатурн і Плутон в земних знаках.

Під впливом земної енергії ми будемо працювати над створенням безпеки в наших життях, шукати і знаходити свої коріння, заземлюватися і звернемо свою увагу на все те важливе, що нас оточує.

Час заземлюватися: енергетичний прогноз на 2019 рікФото: В пріоритеті безпека (pixabay.com)

В режимі очікування

"Фактично, більшу частину 2019 року ми будемо перебувати в режимі підготовки, готуючись до величезних енергетичних зрушень, які очікуються в 2020 році", - зазначила метафізик Наталія Милагра.

Крім того, на глобальному рівні земна енергія приверне більше уваги до таких сфер, як політика, уряд, навколишнє середовище і банківська справа. Ці галузі також можуть бути змінені та переглянуті, особливо в міру наближення до кінця року.

Час заземлюватися: енергетичний прогноз на 2019 рікФото: Очікування та підготовку до енергетичних зрушень краще провести в медитації (pixabay.com)

Внутрішніє зростання

"Перші три місяці 2019 року наділені високою енергією, що свідчить про велику кількість дій і рухів. Ми можемо виявити себе на новому шляху або зробити великий прогрес", - стверджує Наталія.

А це значить, що з'явиться більше можливостей виявити і виразити себе.

В цей час з'явитися можливість зібрати всю енергію свого внутрішнього зростання і масштабно проявити його у фізичному світі.

Час заземлюватися: енергетичний прогноз на 2019 рікФото: Внутрішній ріст - основний напрям роботи над собою в 2019 році (pixabay.com)

Нагадаємо, що астролог розповіла які справи необхідно встигнути завершити до Нового року.

Ми пропонуємо вашій увазі любовний гороскоп на новий, 2019 рік, для всіх знаків Зодіаку.

Нагадаємо, що нещодавно астрологи розповіли українцям про те, як привернути удачу і багатство в 2019 році.

Топ-10 найкрасивіших міст світу в період новорічних свят (video.rbc.ua)

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся