ua ru

У Києві відкрилася виставка картин художників Національної опери України

У Будинку актора , який знаходиться на вулиці Ярославів Вал , 7 , відкрилася перша виставка «Художник у театрі» художників- декораторів Національного оперного театру імені Тараса Шевченка. Художники- декоратори - це ті , кого звичайні глядачі оперного театру ніколи не бачать. Але прийшовши дивитися ту чи іншу оперу чи балет , ми завжди побачимо те , що зробили ці хлопці .
На виставці представлені 32 картини семи художників- декораторів : Олександра Фадєєва , Івана Міщенка, Ігоря Моторного , Світлани Фадєєвої , Оксани Зелінської , Єгора Ісакова та Ярослава Олійника. Деякі з вищеназваних , працюють в оперному театрі вже понад 20 років.
«Я працюю в театрі з 1986 року. Зараз до нас приєднуються і молоді хлопці , які теж взяли участь у цій виставці. Все наше творчість спрямована на те , щоб наш театр приваблював людей , адже ми представляємо його . Ми показуємо ті роботи , які гідні » , - розповів художник Олександр Фадєєв. Виставка організована завдяки головному художнику Національної опери України Марії Левицької . За її словами , зараз у художників - декораторів трохи більше вільного часу , так як менше основної роботи , і це стало приводом для виставки.
Відвідати виставку у фойє можна до кінця березня з 10:30 до 18:00 в будні дні і по вихідних. Вхід вільний .