ru ua

Тіна Кароль представила "живий" альбом

Відбувся реліз нового "живого" альбому "Прямий ефір: Сила любові і голоси" та інтернет-радіо співачки Тіни Кароль.
Вперше в Україні виходить у прямому ефірі-альбом, який був повністю записаний під час сольного турне виконавця.
Подібні альбоми в нашій країні ще ніхто не випускав. Тіна Кароль записала такий альбом під час свого концертного туру "Сила любові і голоси".
У кожний з 26 міст в турне разом з колективом співачки їздила мобільна студія звукозапису, і всі 26 концертів співачки були записані від початку до кінця.
Основною складністю було правильно записати зал для глядачів, щоб слухач міг повноцінно зануритися в атмосферу концерту або знову пережити ті ж емоції, які він відчував безпосередньо під час самого виступу.
Кароль відмовилася від будь-якого подальшого студійного редагування "живого" концерту. Її вокал і гра музикантів звучать без додаткових обробок і змін, що додало альбому відчуття "справжнього".
Співачка також залишила недоторканими свої монологи між піснями і живе спілкування з глядачами. Новий альбом символічно виходить саме напередодні річниці з дня весілля Тіни Кароль та Євгена Огира, пам'яті якого і був присвячений тур "Сила любові і голоси".
Також з сьогоднішнього дня, на честь релізу нового альбому, в соціальній мережі "В контакті" було запущено інтернет-радіо, яке транслює виключно живий концерт Тіни Кароль в режимі нон-стоп.
Кожен користувач зможе не тільки безкоштовно слухати це радіо на офіційній сторінці Кароль, але й додавати радіостанцію до себе на власну сторінку.