ua ru

Таїланд

Королівство Таїланд знаходиться в Південно - Східній Азії і займає середню частину півострова Індокитай і північний край півострова Малакка . До території Таїланду відноситься також і близько 400 різних островів , найбільшими серед яких є Самуї , Пханган , Сурін , Сімілан , Пхукет і деякі інші. Відпочинок в Таїланді популярний серед росіян. Клімат в країні субекваторіальний , з лютого по травень тут дуже спекотно і волого , з травня - червня до жовтня тягнеться сезон дощів , а з листопада по лютий наступає самий сухий , помірно теплий період . Влітку і восени часто трапляються тайфуни . Незважаючи на це тури до Таїланду користуються високим попитом.

Таїланд , країна , в якому можна зняти номер дешевше , ніж забронювати готелі Байкальська, дає можливість дізнатися більше про країну . Історично ця країна носила назву Сіам . Нова держава Таїланд ( назва означає « країна вільних людей») було утворено тільки в травні 1949 року. Території сучасного Таїланду були заселені з найдавніших часів , вже на початку 13 століття тут існувала держава Сукотаї , від якого і веде свою історію сучасне королівство Таїланд . У 2006 році тут стався військовий переворот. Зараз главою держави є король , який користується популярністю в народі і виконує аж ніяк не формальну роль у країні .

Останнім часом має місце швидке зростання місцевої економіки , а одним з основних джерел доходу в країні є туризм. Путівки в Таїланд - можливість насолодитися природою небувалої краси . Відпочинок в Таїланді - можливість зняти готель у Юрмалі , і побачити новий , прекрасний світ , ніби ожилий з картинки.

Відпочинок в Таїланді - блаженство! Прекрасні пляжі , багата флора і фауна , екзотичні , незвичайні міста , буддійські храми і руїни палаців , прекрасні музеї і сучасні хмарочоси - все це тягне в країну мільйони туристів .

Відпочинок в Таїланді - можливість познайомитися з країною , відчути її характер. Знайомство з цією екзотичною країною варто починати з Бангкока - однієї з найяскравіших світових столиць. Крім звичних вулиць , тут можна пересуватися і по численних каналах , прокладених повз прекрасних палаців , храмів , музеїв. Центром і головним туристичним об'єктом у Бангкоку можна назвати історичний центр , який лежить на острові Раттанакосін , з розташованими тут Великим королівським палацом , прекрасним парком і численними будівлями в націонаьном тайському стилі і храмом Смарагдового Будди. Тури в Таїланд - можливість побачити небувалу красу ! У місті розташовано близько 400 храмів , безліч музеїв і парків , інші цікаві місця.