Реєстрація нерухомості в Києві поштою: плід фантазії чи реальність?

Державна реєстраційна служба України та «Укрпошта» вирішили налагодити тісну співпрацю, початковою метою якого було спрощення доступу пересічних громадян до таких адміністративним процедурам, як оформлення майнових прав, реєстрація фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, проставлення апостиля і т.д. Користуючись послугами національної поштової служби, громадяни України зможуть здати весь необхідний пакет документів і отримати його назад, не залишаючи меж свого населеного пункту. Досить буде просто прийти в поштове відділення і здати готовий пакет документів для його передачі в реєстраційну службу. Готові документи будуть доставлені листоношею додому.
З одного боку, це зручно: наприклад, ви вибрали нерухомість на порталі domik.net або відшукали відповідний варіант іншим способом, а, може, маєте потребу в проставленні апостиля на офіційних документах. Користування новою поштового послугою помітно заощадить час. Але в той же час, «поштова реєстрація», як і всі нововведення, таїть в собі безліч ризиків ... Наскільки чітко працюватиме дана система, скільки часу піде для її входження в нормальний ритм роботи і наскільки безпечною вона виявиться, невідомо. Погодьтеся, далеко не кожен буде готовий віддати документи, не будучи впевненим, що вони повернуться до нього в руки цілими і неушкодженими ...

Дане нововведення виявилося не єдиним, яке найближчим часом торкнеться сфери нерухомості. Правда, торкнеться вона не стільки «паперової», скільки «практичної» сторони питання. Так, вже з наступного року висотність житлових будинків у Києві можуть обмежити. Приймуть це рішення чи ні, точно стане відомо із затвердженням нового Генерального плану столиці.

Повідомив про можливе майбутню подію голова КМДА Олександр Попов під час прес-конференції, коли мова зайшла про зміну панорами Дніпровських схилів. Чиновник визнав, що підбадьорення багатоповерхової забудови вздовж Дніпровських схилів було помилковим. Тому, з метою розставити все на свої місця, в новому генеральному плані будуть встановлені відповідні обмеження і табу. Тут же будуть встановлені правила зонування територій. Додатково обмеження будуть вказані в містобудівному кадастрі. Нагадаємо, що раніше в новинах згадувалося про наміри влади заборонити висотне будівництво в центральних районах Києва.

Джерело: http://www.domik.net/

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся