ua ru

Переваги придбання нерухомості в Чорногорії

Багато наших співвітчизників , з'їздивши в літню відпустку до Чорногорії , мріють туди повернутися ще хоча б раз. Це молоде європейська держава з середземноморським кліматом і фантастичною природою не залишить нікого байдужим. Також туристів приваблює близькість культурних традицій наших країн , безвізовий в'їзд і порівняно доступні ціни на продукти і житло . Однак , за два тижні відпочинку та проживання в готелі мало кому вдається повноцінно насолодитися багатствами цієї чудесної країни.

Тому все частіше в ЗМІ з'являється інформація про те , що жителі країн СНД активно скуповують нерухомість в Чорногорії. У першу чергу покупців будинку або квартири в цій країні цікавить близькість до морського узбережжя . Одним з найпопулярніших міст серед росіян є Будва . Тут прекрасна екологічна обстановка і найчистіше Адріатичне море , але є й недоліки : у Будві досить шумно і багатолюдно , а й ціни на житло тут порівняно високі. Тому останнім часом все більше уваги привертає до себе Бока Которська , що славиться старовинною архітектурою і громада Тіват , де зараз будується найбільша на Адріатичному узбережжі яхт- марина .

Ціни на квартири в Чорногорії , якщо порівнювати , наприклад , з московськими , дуже доступні. Також такий будинок або квартиру можна розглядати як вигідну фінансову інвестицію , оскільки вартість квадратного метра житла в цьому регіоні зростає з кожним роком. Крім того , якщо ви не плануєте жити в Чорногорії постійно , житло можна здавати в оренду іншим туристам , адже туристичний сезон тут вельми довгий.

Таким чином , переваги очевидні : За 60-80 тисяч доларів ви можете придбати невеликий і затишний будиночок в 500 м від найчистішого моря , де можна відпочивати в будь-який зручний для вас час року.