Опозиція веде людей під ВР

Опозиція закликала мітингувальників під Київрадою йти під стіни парламенту , щоб змусити більшість голосувати за закон про лікування ув'язнених за кордоном.

За його словами , влада зробила все можливе , щоб два важливі політичні події - позачергове засідання парламенту і сесія Київської міської ради - синхронізувати і провести в один день , 13 листопада. "Нам важливо захищати киян від невігластва столичної гоп -компанії Галини Гереги Нам також вкрай важливо підтримати народ України і наших опозиційних депутатів сьогодні , при прийнятті доленосних для держави і для Юлії Тимошенко * рішень . " , - Сказав Одарченко.

" Зграйка щурів - депутатів Київради і Євросоюз несумісні Ми проти самодурства столичної влади , ми проти політичних репресій і проти політичних ігор Януковича з членством в ЄС. " - Сказав політик. Юрій Одарченко також нагадав , що сьогодні запланований звіт місії Кокса - Квасневського , " в той же час вся Європа чекає голосування Верховної Ради з тим , щоб в Україні припинилися політичні репресії".

Фракція "БЮТ -Батьківщина" прийшла до Київради , щоб закликати депутатів більшості припинити нелегітимне засідання і піти з київською громадою під стіни парламенту і боротися за євроінтеграцію. Про це заявила голова фракції " БЮТ - Батьківщина" у Київраді Тетяна Меліхова.

За її словами , " абсолютно очевидно , що безліч проблем , які сьогодні стоять перед Києвом , будуть вирішені не в Київраді , а у Верховній Раді : повернення самоврядування , термінове проведення виборів Київського міського голови і депутатів Київради , поліпшення соціальних стандартів та захист інтересів киян" . "Все це стоїть за таким поняттям , як євроінтеграція" , - підкреслила Меліхова. "Фракція " БЮТ - Батьківщина "у Київраді не покине киян напризволяще Ми , як і обіцяли , будемо вивчати питання в комісіях , ми будемо присутні на сесіях Київради , хоча не братимемо участь в голосуваннях , ми будемо працювати як аудитори про незаконні дії . більшості Київради " , - сказала вона.

"Сьогодні ми не можемо стояти осторонь такого важливого моменту в житті нашої країни , тому ми разом з київською громадою йдемо під стіни Верховної Ради вимагати демократичного європейського майбутнього для нас і наших дітей" , - заявила Тетяна Меліхова.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся