Обладнання для приготування випічки

Останнім часом величезною популярністю користуються кондитерські, де можна поласувати смачною свіжою випічкою. Однак треба визнати той факт, що вона просто немислима без якісного і професійного обладнання, про який і піде мова в цьому матеріалі. До вибору його варто поставитися більш уважно, особливо якщо ви дбаєте про престиж свого закладу і репутації його серед клієнтів.

Конвекційна піч - серце кожної кондитерської

Отже, піч конвекційна являє собою духовку, процес приготування страв у якому відбувається завдяки потоку гарячого повітря, що поширюється по всьому його периметру за рахунок вбудованих вентиляторів. Саме це і забезпечує рівномірний розподіл тепла, високу швидкість приготування страв, прекрасний аромат і дивну корочку зверху. Крім того, до ще одного достоїнству печі конвекційної можна віднести її порівняно невеликі габарити, завдяки чому вона не займає багато місця на кухні. Ну і, звичайно, висока потужність дозволяє отримувати результат у короткі тимчасові проміжки.

Пароконвектомат - диво сучасної техніки

Пароконвектомат - ультрасучасне обладнання, що сполучає в собі функції духовки, плити та печі конвекційної. Воно досить популярно в наш час. Головною його перевагою є компактність, він уміщається всього лише на одному квадратному метрі, що так цінно у випадку з обмеженим за площею простором. Прекрасна теплоізоляція пароконвектомата забезпечує зниження витрат на електроенергію, що по достоїнству оцінить кожен підприємець. Таке обладнання дозволяє готувати швидко і якісно будь-які кулінарні шедеври.

Хліборізка - надійний помічник в пекарні

У будь-якому закладі громадського харчування хлеборезка є невід'ємним обладнанням. Спеціальні приводи, оснащені гострими і добре заточеними ножами, якраз, забезпечують рівномірне нарізування буханців хліба в хліборізці. Подібний прилад досить простий в обслуговуванні і управлінні, не вимагає спеціальних навичок, досвіду і умінь. Саме тому впоратися з ним може абсолютно кожен. Можете абсолютно не боятися за свою безпеку, так як вона забезпечена в даному приладі в повному обсязі.

Єлизавета, Москва 

Придбала для своєї кондитерської конвекційну піч. Порадував асортимент продукції, гнучка система знижок, індивідуальний підхід до кожного клієнта. Всім рекомендую.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся