ua ru

Модний пірсинг

Можна сказати , що сьогодні пірсинг переживає хвилю свого відродження . Більшість його видів користуються величезною популярністю. Причому він давно перестав бути атрибутом панк- стилістики та перекочував у розряд цілком фешенебельного методу прикраси тіла.

Існує безліч видів пірсингу різних частин тіла. Найбільшою популярністю користується пірсинг пупка , вуха , обличчя , що включає в себе проколи губи , брови , носа , мови . Крім того , існує пірсинг сосків і геніталій.

Якщо розглядати процедуру з медичної точки зору , то технічно він не представляє собою ніяких труднощів. Больова ступінь залежить від обраної частини тіла , тому в деяких випадках використовується місцеве знеболення. Однак , незважаючи на уявну простоту процедури , не можна довіряти її некваліфікованого людині . Крім того , слід суворо дотримуватися рекомендації фахівця .

Більшість сучасних модниць квапляться до початку літнього сезону зробити пірсинг пупка , щоб демонструвати його у відкритих нарядах і на пляжі. Однак слід пам'ятати , що повне загоєння після проколу займає близько 4-5 місяців , і тільки після цього ви зможете спокійно виймати прикрасу навіть на тривалий термін. У цей період також категорично заборонені деякі фізичні навантаження - наприклад , хитання преса , біг , вправи на тренажерах і т.д.

Можливість купити пірсинг для пупка надають салони , де проводиться ця процедура , а також магазини, що торгують різної біжутерією , в тому числі інтернет -магазини та ювелірні магазини . У продажу представлена ​​велика різноманітність прикрас для пупка. Вони відрізняються формою , довжиною , деякі з них можуть бути інкрустовані каменями , в тому числі і дорогоцінним .

Після проведення пірсингу пупка буде потрібно ретельний догляд і регулярна обробка місця проколу . Слід обов'язково дотримуватися всіх рекомендацій і вказівок , отриманих в салоні. Причина , по якій найчастіше використовується золотий пірсинг , полягає в універсальності даного металу . Він ідеально підходить для більшості людей і не викликає в організмі алергічної реакції або відторгнення.

Шанувальниками пірсингу є багато популярні і відомі особистості - співачки і співаки , актриси і актори. В деякій мірі їх наочний приклад стає стимулом для шанувальників до аналогічних дій .