ru ua

Копірайтинг: ази і підводні камені.

Такий вид діяльності , як копірайтинг , передбачає написання унікальних текстів на тему , яка задана замовником. Для того , щоб почати кар'єру копірайтера , достатньо створити обліковий запис на одному з численних сайтів фрілансерів . Зрозуміло, перед цим потрібно тверезо оцінити свої можливості: для того , щоб надавати послуги копірайтингу , недостатньо одного бажання . Необхідний хороший словниковий запас, відмінне знання правил російської мови , здатність до аналізу та систематизації інформації. Крім цього для , того , щоб легко і невимушено писати тексти на різні теми , необхідно присутність того , що називають натхненням.

Статті , що вийшли з-під пера по- справжньому гарного копірайтера , дозволяють вивести конкретний сайт на перші рядки в результатах пошуку. Це цікаві інформативні тексти, написані яскравим і живою мовою .

Для того , щоб в найкоротші терміни перетворитися з початківця копірайтера в затребуваного високооплачуваного виконавця замовлень на виконання SEO копірайтингу , необхідно постійно вдосконалювати свій професійний рівень , а це можливо зробити лише за допомогою постійної практики .

Існує ряд помилок , які допускають копірайтери - новачки :

Спроби видати взятий з якогось сайта текст за власну роботу. При цьому , прагнучи додати унікальність тексту для проходження перевірки спеціальною програмою , особливо зухвалі (або , навпаки , наївні ) копірайтери , користуються автозаміні - наприклад , змінюють букву о в російськомовному тексті на таку ж , але латиницею . Інші недобросовісні копірайтери використовують сінонімайзінг тексту. Так от перш , за все , не слід намагатися почати свою кар'єру копірайтера з обману . На додачу до цього , досвідчений замовник моментально виведе такого виконавця на чисту воду. За цим піде внесення учасника до чорного списку , розгляду з адміністрацією сайту фрілансерів , можливо - бан. У кожному разі , репутація такого копірайтера буде зіпсована.

Деяка упередженість по відношенню до замовника . Зрозуміло , всі люди різні , але на одного замовника з неадекватними вимогами і необгрунтованими претензіями доводиться десяток культурних і порядних людей , будь-які питання з якими можна роз'яснити допомогою діалогу в особистих повідомленнях , зрозуміло , дотримуючись правил етикету .

З придбанням деякого досвіду копірайтеру може почати здаватися , що тепер він ас , гуру і кращий у своїй справі. У будь-якому випадку , потрібно пам'ятати про те , що немає межі досконалості. Потрібно постійно займатися самоосвітою і підвищувати свій професійний рівень. До того ж , немає такої людини , який однаково добре орієнтується в усіх тематиках замовлень - кожен компетентний в чомусь , що близько саме йому. Якщо написання статей на ту чи іншу тему представляє складність , має сенс обходити дану тематику стороною чи, навпаки , вивчити її найретельнішим чином , розширивши тим самим свій кругозір і діапазон тем виконуваних замовлень.

Не варто запитувати нечувані суми за виконання замовлення . Якщо ціна не влаштовує виконавця , у нього є можливість не погоджуватися на написання статей для даного конкретного замовника.

Дотримання всіх перерахованих вище правил і сумлінна робота дозволять в стислі терміни обзавестися постійними замовниками .

Що стосується майданчика для роботи копірайтером видалено , то кращою з інтернет- бірж такого роду по всій справедливості вважається Etxt.ru. Цей сайт надає можливість постійно підвищувати свою кваліфікацію за допомогою виконання тестових завдань , з адміністрацією сайту і замовниками , яких тут безліч , легко вести конструктивний діалог.

На цьому ж ресурсі можна провести перевірку тексту на унікальність онлайн .

Автор : Хайруллина Жанна ( joy1983 )