Підсумки дня: 24 липня

НовиниІнше    24.07.2017 - 18:33

Макрон і Меркель заявили про неприпустимість заяв про створення "Малоросії"

Президент Франції Еммануель Макрон і канцлер Греманіі Ангела Меркель заявили про неприпустимість заяв про створення проекту "Малоросії". Під час двогодинної розмови була досягнута домовленість узгодити остаточні кроки з безпеки і продовжити роботу над дорожньою картою імплементації мінських домовленостей.

 

Розенблат вніс 7 млн гривень застави

Депутат Верховної Ради України Борислав Розенблат (позафракційний) вніс 7 млн гривень застави. При цьому він не виконав вимогу щодо здачі закордонного паспорту.

 

Синоптик попередила українців про найспекотніший день літа

Народний синоптик Наталка Діденко повідомила українцям, що 25 липня Україна стане найспекотнішою країною в Європі. За її словами, на півдні країни температура повітря підніметься до +34 градусів. 

 

Українців обурило хамство "руської людини" в потязі

Соцмережа розлютив інцидент, який стався в потязі 084 "Київ-Пасажирський - Маріуполь". Один з пасажирів, який назвав себе "руською людиною", виявляв агресію відносно до інших людей, та к погрожував іншим людям, що перебувають у вагоні.

 

Лікарі повністю вилікували дитину з ВІЛ

Американські лікарі заявили, що повністю вилікували дитину, у якої діагностували ВІЛ. Він уже дев'ять років не принмает ніяких препаратів і абсолютно здоровий.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top