Підсумки дня: 20 червня

НовиниІнше    20.06.2017 - 16:55

У НАБУ розповіли подробиці "бурштинової справи" за участю Розенблата та Полякова

Антикорупційні органи затримали 7 причетних до вимагання та одержання хабарів за сприяння іноземній компанії у видобутку бурштину в Україні при пособництві нардепів Бориса Розенблата та Максима Полякова. За "бурштиновою справою" на даний момент затримано сімох фігурантів.

 

Пожежа на Хрещатику: у гасінні беруть участь 15 одиниць техніки та 75 рятувальників


У гасінні пожежі на Хрещатику, який проходить в будівлі колишнього Центрального гастроному, беруть участь 15 одиниць спецтехніки та 75 чоловік особового складу. Біля будівлі також знаходяться медики. 
 

Київрада вирішила розірвати договір з "Київенерго"

Київрада сьогодні, 20 червня 2017 року, прийняв рішення про призупинення договору з ПАТ "Київенерго". Рішення передбачає продовження договору на час опалювального сезону.

 

Roshen повністю припинив свою діяльність у Росії

Кондитерська корпорація Roshen повністю припинила свою діяльність у Російській Федерації. Цього місяці була повністю завершена консервація Липецької фабрики, яка проходила в три етапи.

 

ДСНС попереджає про грози та шквали в Україні 21 червня

Державна служба з надзвичайних ситуацій попереджає про грози і шквальний вітер в Україні в ніч на 21 червня. Швидкість вітру досягне 20 м/с. 

 

Кримчани переконані, що українці не їдуть на півострів через "мовний бар'єр"

Мешканці окупованої Росією Алушти пояснили, чому на півострів не приїжджають українці. За словами місцевої жительки, раніше на курорт приїжджало багато українців, але "зараз в цьому році вже не приїдуть".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top