Підсумки дня: 20 червня

Новини Інше 20.06.2017 - 16:55

У НАБУ розповіли подробиці "бурштинової справи" за участю Розенблата та Полякова
Підсумки дня: 20 червня

Антикорупційні органи затримали 7 причетних до вимагання та одержання хабарів за сприяння іноземній компанії у видобутку бурштину в Україні при пособництві нардепів Бориса Розенблата та Максима Полякова. За "бурштиновою справою" на даний момент затримано сімох фігурантів.

 

Пожежа на Хрещатику: у гасінні беруть участь 15 одиниць техніки та 75 рятувальників

Підсумки дня: 20 червня
У гасінні пожежі на Хрещатику, який проходить в будівлі колишнього Центрального гастроному, беруть участь 15 одиниць спецтехніки та 75 чоловік особового складу. Біля будівлі також знаходяться медики. 
 

Київрада вирішила розірвати договір з "Київенерго"
Підсумки дня: 20 червня

Київрада сьогодні, 20 червня 2017 року, прийняв рішення про призупинення договору з ПАТ "Київенерго". Рішення передбачає продовження договору на час опалювального сезону.

 

Roshen повністю припинив свою діяльність у Росії
Підсумки дня: 20 червня

Кондитерська корпорація Roshen повністю припинила свою діяльність у Російській Федерації. Цього місяці була повністю завершена консервація Липецької фабрики, яка проходила в три етапи.

 

ДСНС попереджає про грози та шквали в Україні 21 червня

Підсумки дня: 20 червня

Державна служба з надзвичайних ситуацій попереджає про грози і шквальний вітер в Україні в ніч на 21 червня. Швидкість вітру досягне 20 м/с. 

 

Кримчани переконані, що українці не їдуть на півострів через "мовний бар'єр"
Підсумки дня: 20 червня

Мешканці окупованої Росією Алушти пояснили, чому на півострів не приїжджають українці. За словами місцевої жительки, раніше на курорт приїжджало багато українців, але "зараз в цьому році вже не приїдуть".