Підсумки дня: 18 травня

НовиниІнше    18.05.2017 - 18:20

Парламент скасував "закон Савченко"

Верховна Рада України підтримала за основу та в цілому законопроект №5534 "Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо правила складання покарань та зарахування строку попереднього ув'язнення)". За документ з другого разу проголосували 227 депутатів Ради (спочатку 213 нардепів).

 

ВАСУ відмовив Артеменку у призупиненні указу Порошенка про позбавлення громадянства

Вищий адміністративний суд України (ВАСУ) відмовив захисту Андрія Артеменка у призупиненні указу президента України Петра Порошенка про припинення громадянства їхнього підзахисного. Також ВАСУ відмовився призупинити дію постанови Ради про дострокове припинення повноважень народного депутата Артеменка.

 

Рада провалила голосування щодо запровадження санкцій проти Януковича та його чиновників

Верховна Рада України провалила голосування за проект постанови №5350 "Про заходи захисту національних інтересів, національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України, протидії терористичній діяльності". Так, за постанову проголосували лише 202 нардепа. 
 

 

Бійка в Раді: Козак Гаврилюк побив журналіста

Михайло Гаврилюк влаштував бійку у Верховній Раді, накинувшись з кулаками на блогера Василя Крутчака. Народному депутатові не сподобалося поставлене питання.

 

В Харкові спалили прапор ЛГБТ та напали на поліцейських

У Міжнародний день боротьби з гомофобією та трансфобією, в середу, 17 травня, в Харкові активісти публічно спалили прапор ЛГБТ і влаштували бійку зі співробітниками поліції. 

 

Зіркові українці одягли вишиванки

Щорічно 18 травня українці в усьому світі відзначають день головного символу і народного оберега - Всесвітній день вишиванки. Знаменитості привітали своїх шанувальників зі Всесвітнім днем вишиванки

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top