ru ua

Хлоя Морец може знятися у франшизі "Люди Ікс"

Хлоя Морец може знятися у франшизі "Люди Ікс"

Хлоя Морец може приєднатися до франшизи "Люди Ікс", передає "Обозреватель".

Режисер Брайан Сінгер підбирає акторів на ролі молодих мутантів в картину "Люди Ікс: Апокаліпсис", яка вийде на екрани 19 травня 2016 року.

Хлоя Морец претендує на роль юної Джин Грей (в старій трилогії цю роль виконувала Фамке Янссен). Також Сінгер розглядає Ель Фаннінг ("Малефісента") і Хейлі Стайнфелд ("Справжня мужність").

Юного Циклопа (Джеймс Марсден в старій трилогії) зіграє маловідомий актор-початківець. Серед кандидатів - Тімоті Чаламет, що засвітився в "Інтерстеларі" (син героя Макконахі).

Подробиці сюжету поки не розкриваються. Відомо лише, що події розгорнуться в 1980-х (дію попередньої частини "Дні минулого майбутнього", нагадаємо, що відбувалося у 70-х). Головним противником героїв стане суперлиходій Апокаліпсис, наймогутніший поганий мутант всесвіту Людей Ікс. За чутками, у центрі історії також виявляться складні романтичні відносини Містик (Дженніфер Лоуренс) і Магнето (Майкл Фассбендер). Джеймс Макевой (професор Х), Х'ю Джекман (Росомаха) і Ніколас Холт (Звір) також повернуться до своїх образів. З'явиться і полюбився глядачам високошвидкісний мутант Ртуть у виконанні Евана Пітерса.