Фріда Пінто і Дев Патель розлучилися

Актори Фріда Пінто і Дев Патель більше не разом, передає Spletnik з посиланням на західні ЗМІ.
"Між ними все скінчено, і вже досить давно", - сказало джерело, близьке до пари.
Дів і Фріда познайомилися в 2008 році на зйомках "Мільйонера з нетрів", після виходу якої обидва відразу стали зірками.
Почавши зустрічатися, актори теж не приховували від преси своїх почуттів і говорили в інтерв'ю, що навіть не відзначають День Святого Валентина, тому що "кожен день має бути святом любові". До речі, говорили вони про це в минулому лютому, а вже восени перестали з'являтися разом на публіці.
У жовтні цього року Фріда відзначала 30-річчя без Діва, зате компанію їй складав багатий спадкоємець Сідхарта Маллья - 27-річний телеведучий, манекенник і починаючий актор, син індійського алкогольного магната, що виріс в Англії.
Однак, за словами інсайдерів, зараз Пінто ні з ким не зустрічається. "Вона вільна і щаслива. Друзі намагаються з ким-небудь її познайомити".
Зазначимо, до зустрічі з Девом Патель актриса була заручена зі своїм прес-секретарем Роханом Антао, з яким познайомилася ще в університеті.