Франція розбила Україну в битві за Чемпіонат світу

Збірна України не змогла втримати переможний рахунок першого матчу в Києві і програла французам у Парижі - 3:0.

Збірна Франції розгромила Україну у битві за Чемпіонат світу , підсумковий рахунок - 3:0 (3:2 за сумою двох зустрічей).

Голом відзначився Мамаду Сахо , ще один м'яч - на рахунку форварда Каріма Бензема. Третій гол " записаний " на Гусєва - після удару м'яч відскочив від динамівця у сітку.

Також у складі української команди " відзначився " Євген Хачеріді - на початку другого тайму він був видалений з поля.

Зазначимо , що з перших же миттєвостей матчу господарі поля кинулися в атаку , включивши високу швидкість , і відразу ж біля воріт П'ятова почали виникати небезпечні моменти , до яких часто приводили неузгоджені дії наших захисників.

Варто відзначити також шалену підтримку " Стад де Франс" , який був забитий до відмови - дві тисячі українських фанатів попросту загубилися в реве 78 тисяч французів.

Вже на першій хвилині гри Шевчук послизнувся , "подарував " м'яч Бензема , проте подальший розвиток атаки склалося невдало для французів - м'ячем заволодів Мандзюк.

На другій хвилині після потужного удару Рібері ( який продемонстрував відмінну гру в Парижі) Хачеріді ледь не зрізав м'яч у свої ворота - вище воріт.

На третій хвилині чудовий сейв П'ятова врятував Україну від швидкого голу .

Лише після цього українцям вдалася контратака , яку "запоров" Коноплянка , намагаючись обвести Дебюші .

У такому ключі продовжували розвиватися події: рев трибун , безперервні атаки Франції , непримітні випади українців.

На 22-й хвилині перервалася рекордна "суха" серія Пятова - він не зафіксував м'яч після потужного удару Рібері , відскік припав на центрального захисника Мамаду Сахо , який і вколотив його у сітку - 1:0.

Пропущений гол , здавалося , протверезив українців , і вони зуміли організувати атаку на ворота Льоріса , проте єдиним її результатом стала серія з трьох кутових - останній намагався замнуть Едмар . Мимо воріт.

На 30-й хвилині українці пропустили ще один гол : серія рикошетів , м'яч відскакує до Бензема , і той пробиває під рукою П'ятова. Арбітр зафіксував офсайд , проте на відеоповторі це рішення , як мінімум , виглядало спірно .

Тим не менш, французи не знизили натиск і ще в першому таймі організували найважливіший гол : знову серія рикошетів , знову удар Бензема , знову його перемога над Пятовим - гол . 2:0 на 34 -й хвилині.

Відеоповтор чітко показав : на цей раз француз таки опинився в положенні поза грою .

Гол Бензема - 2:0.

Варто відзначити також , що на самому початку гри жовту картку отримав Ротань , а в кінцівці тайму попередження заробив Хачеріді - за емоційні розмови з суперником .

Компанію йому склав автор голу - Сахо .

У перерві тренерський штаб не став робити змін у складі - на поле вийшли ті ж гравці .

Проте вже на 47 -й хвилині Україна залишилася в меншості - Євген Хачеріді сфолив на Рібері , отримав другу жовту і залишив поле.

Над командою Фоменко всерйоз нависла загроза вильоту.

Відразу ж після видалення у кромки поля почали розминатися запасні , проте довгий час заміни не робить, і тільки на 65 -й хвилині замість " динамівця " Романа Безуса вийшов його одноклубник - Олег Гусєв.

Зазначимо , що після видалення наша команда відверто стала грати на відбій , лише іноді атакуючи ворота Льоріса . Єдиний небезпечний момент у ці хвилини упустив Зозуля - рикошет від Сахо був занадто несподіваним , і дніпрянин не зміг вчасно відреагувати і пробити .

Так і назріло вирішальний м'яч у наші ворота - відразу ж після упущеного шансу біля воріт Льоріса французи кинулися в атаку , невгамовний Рібері з флангу прострілив , рикошети , відскік до Сахо , захисник " Ліверпуля" сильно б'є , м'яч потрапляє в Гусєва і влітає у сітку , залишаючи нашій команді 20 хвилин надії.

3:0 , автогол Гусєва

За залишалися 18 хвилин основного часу і три доданих арбітром швидше могли забивати французи , ніж знесилені українці. Фоменко поміняв Зозулю на Селезньова , але Євген так і не зумів використати свій вихід на поле , а третю заміну наш тренер робити не став.

У свою чергу , Дешам замінив Дебюші , у якого було попередження - на Санья , а Бензема - на Жиру , який двічі мав шанси , але не використав їх.

І тільки на останніх секундах гри Ракицький таки завдав потужний удар по воротах - м'яч став здобиччю Льоріса . Воротар не поспішаючи ввів його в гру , і в цей момент словенський арбітр дав свисток - і сповістив перемогу Франції.

Франція - Україна 3:0

Голи: Сахо , 22 , Бензема , 34 , Гусєв , 72 ( а / г )

Попередження: Сахо , Евра , Дебюші - Ротань , Хачеріді , Мандзюк

На 47 -й хвилині вилучений Хачеріді - друге попередження

Франція : Льоріс , Дебюші ( Санья , 78 ) , Варан , Сахо , Евра , Матуіді , Погба , Кабайе , Вальбуена , Бензема ( Жиру , 82 ) , Рібері

Україна : П'ятов , Мандзюк , Хачеріді , Ракицький , Шевчук , Ротань , Едмар , Ярмоленко , Безус ( Гусєв , 65 ) , Коноплянка , Зозуля (Селезньов , 76 )