Даша Астаф'єва знялася у кліпі ЮНГа
Зваблива учасниця групи Nikita Даша Астаф'єва взяла участь у зйомках відеокліпу артиста ЮНГа.
Зірка Playboy знялася в кліпі на пісню "Зима". У відео Астаф'єва з'являється в дуже чуттєвому образі.
Протягом кліпу Даша промовляє слова пісні, її тіло прикрашає прозора біла накидка, а губи нафарбовані яскраво-червоною помадою.
Що ж стосується самого виконавця, про нього поки мало що відомо. Приміром, його продюсує Юрій Нікітін. ЮНГ поки залишається загадковим співаком
"ЮНГ сам є автором і виконавцем своїх пісень і поки не з'являється на публіці і просить не знімати його в кліпах. Робить він це для того, щоб акцент з музики не зміщувався на його особистість", - йдеться в повідомленні під відео співака.
Прослухавши пісню, Даша Астаф'єва висловила бажання стати героїнею кліпу на композицію.
Нагадаємо, струнка Даша Астаф'єва в бікіні показала вправи з йоги. Артистка продовжує вражати своїми фірмовими стійками.