Актор Вадим Демчог змінив свій образ
Вадим Демчог, який виконує роль доктора Купитмана у серіалі Інтерни, вирішив змінити образ і зачіску.
50-річний російський актор Вадим Демчог, який відомий глядачам по ролі венеролога Івана Натановича Купитмана у серіалі Інтерни, поголився наголо.
"Що не зробиш, щоб змінитися в кадрі! Прощай Купа!" - повідомив актор загадково шанувальникам в Мережі. Мабуть ,артист вирішив змінити образ, проте фанати серіалу поки не впевнені, що це було гарною ідеєю: кучері актора були такою ж фішкою в серіалі, як і його пристрасть до коньяку.
Нагадаємо, російська актриса Світлана Пермякова, яка здобула популярність завдяки ролі медсестри Люби у серіалі Інтерни, після декрету повернулася на знімальний майданчик з дочкою. Дівчинка зіграла свою першу роль в 11-місячному віці.